Filtreler

FİYAT ARALIĞI


20 TL
120 TL

   
18 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 18 , Toplam 18

PANJUR

Panjur, müşterilerin ev ve iş yerlerini havalandırmak amacı hava girişi ve çıkışına kullanılan bir üründür. Genellikle banyolarda ve wc ler de kullanılan ve oldukça tercih edilen bir üründür. Yapışkanı sayesinde kullanılacak alana rahatlıkla kullanılmaktadır. Temizlenmesi oldukça kolaydır ve sarf etmeden yapılmaktadır. Sağlık açısından faydalı olduğunu bilen müşteriler hava alış verişi sağladığından dolayı sıklıkla kullanılmaktadır.

Plastik Havalandırma, darbelere oldukça dayanıklı olan bu ürün plastikten imal edildiğinden dolayı yüzeyinde kir tutmaz ve kolay bir şekilde temizlenmektedir. Oldukça kaliteli bir plastikten imal edildiği için uzun yıllar kullanma şansı tanımaktadır. Ömrü uzundur. Doğru bir yapıştırma ile daha uzun yıllar kullanılmaktadır.  Yapışkanı oldukça sağlam olmak üzere ve uygulandığı arana hiçbir şekilde zarar vermemekte ve yıpratmaz. Temizlenmesi nemli veya kuru bir bez yardımı ile rahatlıkla yapılmaktadır. Yapıştırıcı sayesinde müşterilere kolay montaj imkanı sunmaktadır. Sineklik özeliği de bulunmaktadır ve bu sayede bazı canlılardan uzak tutmaktadır.

Alüminyum havalandırma, şık görümü ile müşterilerin sıklıkla tercih etikleri ve kullandıkları üründür. Oldukça dayanıklı olan bu ürün zor şartlarda ve durumlarda kolay hasar almaz ve yıpranmamaktadır. Yapışkanlı olmasından dolayı monta edilmesi oldukça kolaydır ve müşterileri yormadan ve caba sarf etmeden olmaktadır. Yapışkanı sayesinde kullanılan zemine zarar vermemekte ve yıpratmaz. oldukça kullanışlıdır. Sineklik bulunduğundan dolayı bazı sinek ve canlılardan uzak tutmak amaçlanmıştır. Uzun yıllar kullanma imkanı sunmaktadır.

Wc havalandırma, ekonomik ve birçok indirimli fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır. Değişebilen boyutlar ve ebatlar ile müşterilerin her evine uygun boyutta kullanım sunma şansı vermektedir. Firmamız hem müşterilerin yanında olmakla birlikte ve ürününe de sahip çıkmaktadır. Birçok farklı modeli raflarımızda yer almaktadır.