Filtreler

FİYAT ARALIĞI


75 TL
110 TL

   
13 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 13 , Toplam 13

Alüminyum Menfez

Alüminyum Menfez, genellikle ev ve iş yerlerinizin havalanması ve hava alış verişi sağlamakta ayrıca genellikle evlerin banyo ve tuvaletler de sıklıkla kullanıma rastlanmaktadır.  Alüminyumdan imal edildiğinden dolayı şık tasarımlardan dolayı en çok tercih edilen ve kullanılan ürünlerden biridir. Kolay temizlenmesi ile ev hanımların kalbinde taht kurmuştur. Yapışkanı sayesinde monte edilmesi oldukça kolay bir duruma gelmektedir. Sağlık amaçlı üretilen bu ürün müşterilerin sağlık durumu da göz önüne bulundurmaktadır.

Alüminyum Havalandırma, 1. Sınıf alüminyumdan üretilmiş ve darbelere ve zor durumlara karşı dayanıklı olmaktadır. Kare şeklinde ve simetrik bir yapıdadır. Bu sayede bir görüntü sunmaktadır. Genellikle banyolara monte edilmekte ve bu işlem panjurun arka kısmında bulunan yapışkanı sayesinde duvara zarar vermeden ve kolay bir işlem sunmaktadır. Montajı oldukça da kolay ve zahmetsiz bir durumdadır.  Ürünün ömrü uzun kullanıma ve ömrü uzundur. Banyo Havalandırması, Her ev ve iş yerlerine uygun boyutlarda ve ebatlarda bulunmaktadır. Hava üfleme kanallarında kullanılan toplayıcı menfezler özel çekilmiş olan alüminyumdan yapılmış olup daha konforlu bir duruma gelmiştir. Kanatlar ayarlanabilir ve duruma ve hava akışını kontrol edersiniz. Açılır kapanır panjur sistemi bulunmaktadır. Emici menfez olarak da görev alır ve kullanılır.

Panjur, ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır. İndirimli fiyatlar bulunmakta ve değişkenlik gösteren ve farklı ebatlar ve boylar bulunarak müşterilerin ihtiyaçlarına göre üretilmiştir. Firmamız müşterilerin yanında olup ürününe de güvendiğinden dolayı müşterileri mağdur etmemektedir. bir başka banyo menfezi ürünlerine geçmek için tıklayabilirsiniz.