Filtreler

Model

FİYAT ARALIĞI


20 TL
50 TL

   
5 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 5 , Toplam 5

Banyo Menfezi

Plastik Panjur, evlerin banyo kısımlarında genellikle kullanılan bir üründür ve hava giriş çıkışını sağlamakta oldukça sağlıklı ortam sunmak için üretilmiş olan bu ürün her yönden de kullanıcın sağlık durumunu korumaktadır. Plastik olduğundan dolayı kir tutmayan bu ürün her yönü ile şık tasarım sunan ve son derece müşteriyi mutlu etmeyi amaçlayan üretimler sunmaktadır. Her eve uygun şekilde üretilen bu ürün kare olarak müşterilere sunulmaktadır.

Plastik Havalandırma, kare şeklinde satışa sunulan ürün değişebilen ebat ve boylarda bulunmaktadır. Temizlenmesi oldukça kolay bir duruma gelen bu ürünü kuru bir bez yardımı  veya nemli bez yardımı ile kolaylıkla temizlemek mümkündür.  Havalandırmanın arka tarafında sineklik bulunmaktadır. Bu sineklik kullanılan yere hava alış verişi yaparken bazı hayvanların(sinek, böcek ve benzeri ) girmemesini amaçlamaktadır. Plastik menfez, 1. sınıf bir ürün olduğundan dolayı bu ürün uzun yıllar kullanıma müsaittir ve doğru bir montaj ile bu kullanım süresine katkı olmakta ve kullanım süresi uzamaktadır. Banyo menfezi, plastik ile imal edildiğinden dolayı ürün kolay hasar almaz ve şık görünümde olmaktadır. Uzun yıllar kullanım sunmakta olan bu ürün kullanıldıkça ve zaman geçse bile ve ilk gündeki gibi şık tasarımda ve görünümdedir.

Tuvalet Havalandırması, Ekonomik fiyatlar ile müşterilerimizi mutlu etmeye çalışan firmamız indirimli fiyat seçeneklerini de sunmaktadır. Firmamız ürününe güvendiği için ürünün arkasında olmaktadır ve müşterileri de korumaktadır bu sayede müşterileri mağdur etmemeye çalışmaktadır. alüminyum panjur çeşitlerini görmek için