Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


10 TL
90 TL

   
33 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 33

Ferforje Raf Altlıkları

Ferforje raf altlıkları, evlerin her yerinde sıklıkla kullanılmakta ve genellikle portatif raflarda kullanımı tercih edilmektedir. Evlerde müşterilerin gündelik hayatını kolaylaştırmak amacı ile üretilmiş olup oldukça da kullandığı olmasıyla bilinmektedir. Şık görünümleri ile müşterilerin dikkatini ve odaklarını çekmekte olup işlerini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Şık görünümü ile birden çok farklı modellerde bulunmaktadır. Bu sayede her rafa uygun ayağı bulmak mümkündür. Müşterilerin zevkine göre birden fazla renk seçeneği bulundurmaktadır.

Ferforje raf ayağı, sağlamlığından ve kalitesinden ödün vermeyen bu ürün evlerde ve iş yerlerinde sıklıkla kullanımlara rastlanmaktadır. Değişik model ve şekillerde bulunmakta olan ürün her raflara uygun olarak tasarlanmaktadır. Raf ayağı,  1.sınıf metal ile imal edildiğinden dolayı oldukça dayanıklı ve sağlamdır.  Paslanma yapmamaktadır. Fakat bazı durumlarda su ve sıvı gibi maddelerle temas etmesi söz konusu yüzeyde paslanma ve aşınma olmaktadır. Bu durumu engellemek amacı ile su ve sıvı gibi maddelerle temas ettirmeyin tavsiye etmekteyiz bu sayede ürün daha uzun yıllar kullanıma müsait ve ilk gündeki gibi şık görümünde kalacaktır. Darbelere karşı dayanıklı olmasıyla ömrü uzamaktadır. Montajı parçaları ile monte edilmesi oldukça kolay bir hale gelmektedir ve müşteriye caba sarf ettirmeden hızlı bir şekilde yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Ferforje raf desteği, ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize sunulmaktadır. İndirimli fiyatlar ile müşterilerimizi mutlu etmeyi amaçlayan firmamız her yönden müşterilerimize destek çıkmaktadır. Herhangi bir aksilik ile ürünün yanında olup müşterilerimize destek çıkmaktadır.