Filtreler

FİYAT ARALIĞI


2 TL
13 TL

   
5 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 5 , Toplam 5

Stor Kapak Malzemeleri

Stor kapak Parçaları, mutfaklarda sıklıkla kullanılan ve mutfak kapaklarına monte edilerek şık görüntüler sağlamaktadır. Sürgü kapak görevini gören bu ürün mutfaklarda bazı ürünlerin muhafaza edilmesinde yardımcı olan ve etkili bir üründür. Kapaklara monte edilerek mutfakların kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Ferah hava ortamı sunar ve daha verimli bir iş imkanı sunmaktadır. Değişebilen kapak boyutlarına uygun değişiklik gösteren ebatlar la müşterilere satışa sunulmaktadır.

Plastik stor parçaları,  ham maddesi plastikten imal edilmiş ve son derece dayanıklı bir ürün olmasıyla bilinmektedir. Bazılarında krom kaplama da olmaktadır bun sayede ürün uzun yıllar kullanılsa bile ilk gündeki gibi şık görüntüsüne sahip kalacak ve koruyacaktır. Plastik olmasından dolayı bu ürün uzun yıllar kullanıma müsait ve uzun ömürlü olarak üretilmiştir. Stor perde sistemleri, 1. Sınıf kalitede imal edilen bu ürünler temizlenmesi kolay ve caba sarf etmeden yapılabilmektedir. Nemli veya kuru bir bez ile kolayla temizlenmektedir. Su ve ya sıvı gibi maddeler ile temas ederse krom kaplama aşınabilir ve zarar görebilmektedir. Bu yüzden su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmemesi gerekmektedir ve size daha uzun yıllar hizmette bulunabilmektedir. Bazı parçalar sayesinde montajı oldukça kolay bir duruma gelmiştir ve doğru bir montaj ile daha uzun yıllar kullanım sağlamaktadır.

Stor perde mekanizması değişebilen boyutlarda ve fiyatlarda müşterilerin istek ve arzusuna göre tasarlanmış olan bu ürünler modern mutfaklarda sıklıkla yer almaktadır ve tercih edilmekte olan bir üründür. İndirimli ve uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunmakta olan firmamız müşterilerin maddi durumunu da göz önünde bulundurarak müşterilere ekonomik fiyatlarda sunmaktadır. Firmamız olası bir aksilik durumunda hem ürününe sahip çıkmakta ve müşterileri mutlu etmeyi amaçlamıştır.