Filtreler

FİYAT ARALIĞI


14 TL
17.5 TL

   
2 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 2 , Toplam 2

Mobilya Süs Fitilleri

Mobilya süs fitilleri, her evde yer alan mobilya türlerinde kullanılan süs olarak bilinmektedir. Mobilyalarda kullanılmak amacı üretilen bir üründür. Mobilyaları daha şık bir hale getirmek amacı kullanımı müsaittir. Plastikten üretilmiş olan bu ürün kullanıcının istediği doğrultusunda şekil alabilmektedir. Hafif bir ürün olmasından dolayı kullanımı daha kolay bir hale gelmektedir.

Mobilya süsleri, Oldukça kullanışlı olan bu ürün her yönden de kullanışlı olmasıyla bilinmektedir. Ham maddesi plastiktir. Krom ile kaplanmış olan bu ürün oldukça dayanıklı ve yüzeyi parlaktır. 3 metre olarak satışa sunulmaktadır. Ebatları farklı olmak üzere her mobilyada oldukça kullanışlıdır. 1. Sınıf bir ürün olduğundan dolayı uzun yılla kullanışlı olmasıyla müşterilerin ilgisini oldukça çekmektedir.  Krom ile kaplı olması ürünün daha parlak ve leke tutmaz bir yüzey olmasına destek çıkmaktadır. Temizlenmesi kuru bez veya nemli bir bez yardımı ile zahmet çektirmeden ve caba sarf etmeden işlerinizin hızla bitmesine yardımcı olacaktır. Parlak plastik fitiller, Yapışkanı ile mobilyada kullanılması oldukça kolaydır yapışkan sağlam bir yapıştırma desteği sunmaktadır ve kolay çıkmaz ve yıpranmaz. Esnek bir yapısı ile kullanımı oldukça kolay bir duruma sokmaktadır.

Yapışkanlı mobilya süsler, Ekonomik fiyatları ile müşterilere daha kolay bir alışveriş sunma şansı tanımıştır müşterilerin maddi durumu göz önüne alarak uygun ve indirimli fiyatlar sunarak müşterileri mutlu etmek için caba sarf etmiştir. Firmamız hem müşterilerin yanında olmakla beraber ürününe de sahip çıkmaktadır.