Filtreler

FİYAT ARALIĞI


0 TL
30 TL

   
11 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 11 , Toplam 11

Pleksi Süsler

Ayna süsü, birçok amaçla kullanımı müsaittir. Genelde aynaların üst veya yanında kullanılmaktadır. Yansımalı olduğundan dolayı bir ayna görevi görmektedir. Güzel görünümü ve şık tasarımı ile kullanıcıların ve müşterilerin haz duygusuna hitap etmektedir. Ürün farklı boyda ve tasarımda üretilmiş olup adet halinde müşterilere sunulmaya hazır konumda raflarımızda yer almaktadır. Plastik olan bu ürün kullanışı kolay ve kırılmaya karşı oldukça sağlam bir yapıya sahip olmaktadır.

Dekoratif mobilya süsleri, oldukça şık tasarımı ve görünü olan bu ürünün ham maddesi plastik olması ile birlikte yansıma özelliği de bulunmaktadır. Plastik ile imal edilen bu ürün oldukça dayanıklı ve sağlamdır. Doğru kullanım ve temizleme yolu ile ürünün uzun yıllar kullanım süresine katkı sağlamış ve daha uzun yıllar kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Dekorasyon süsleri 1. sınıf kalitede olduğundan dolayı kullanımda üründen yana hiçbir sıkıntı ve sorunla karşılaşmazsınız. Müşterilerimizin haz ve zevkine göre tasarlanmış olup mutlu etmeyi amaç haline gelmiştir. Adet ile satılmakta olan bu ürün oldukça uygun ve müşterilerimizi mutlu etme çabasındadır. Oldukça kolay kullanılan bu ürün müşterilerimizin caba sarf etmeden ürünü kolaylıkla kullanmayı sağlamaktadır.

Pleksi süs, ekonomik fiyatlar ile müşterilerimizin maddi durumunu da göz önünde bulunduran firmamız her yönden müşterilerin yanındadır. İndirimli ve uygun fiyatlar ile müşterilerimizi mutlu ve huzurlu etme çabasındadır. Her evde olmasına kanaat kıldığımız bu ürün evlerin şık görüntüsüne destek çıkmaktadır olası bir sıkıntıda ve terslikte müşterilerin yanında olan firmamız ürününde arkasında ve ürüne güvenmektedir.