205 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 205

Doğanlar Kapı Kolları ve Dolap Kulpları

Doğanlar Kapı Kolu,  şık tasarımları ve renkleri ile her kullanıcıların zevkine uygun ürün çeşitleri bulunmaktadır. Ölçüleri farklı ve değişken gösteren ürünler her kapılara ve mobilyalara uygun olarak tasarlanmıştır. Temizlenmesi oldukça kolay olan ürün yüzeyinde kir ve kötü ibareler biriktirir. Nemli veya kuru bir bez yardımı ile kolay bir temizleme işlemi sunmaktadır. Kapı kolları modeli dışında kolay kullanımı olan ve şık tasarımları ile sıklıkla tercih edilen çekme kolu yer almaktadır. Kullanım sırasında hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Oda Kapı Kolu, ev ve iş yerlerinde kullanılan bu ürün kalitesinden ve kullanımından hiçbir konuda ödün vermemektedir. 1.Sınıf kalitede üretilen ve müşterilere sunulan bu ürün darbelere ve çizilmeye karşı oldukça dirençlidir. Son derece kaliteli olan bu ürün ömrü uzun olarak üretilmiştir. Ömrü uzun olan bu ürün yıllar geçtikçe ve kullanıldıkça ilk gündeki şıklığını kaybetmemektedir. Kapıda kullanılan birçok ürün Doğanlar tarafından sunulmaktadır. Kapı Tokmağı, kullanımı kolay olan ve modern bir üründür. Son teknoloji aletlerin kullanımı ile üretilen ve üretiminde hiçbir yan etkiye rastlanılmayan ve rastlanıldığında da önüne geçmekte olan son derece kaliteden ödün vermediğini göstermektedir. Su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi ürünün rengi atmasına ve yüzeyinde paslanma gibi ibareler meydana gelmektedir. Bu sebepten dolayı ürünün zarar görmemesi için uyarıları dikkate almanız ve uygulamanızı rica ve arz ederiz. Kapı Tamponu, kapının ve duvarın zarar görmesini engelleyen duvar ve kapı arasına monte edilen bir üründür oldukça kaliteli ve uzun ömürlü olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Kimyasal ürünler ile temas etmesi ürünün ciddi hasarlar almasına sebep olmaktadır. Bu kimyasallar ( çamaşır suyu, asit, alkol, deterjan, kireç sökücü ve diğer çözeltiler ) dan uzak tutulması rica ve arz ederiz. Uyarıları dikkate almanızı tavsiye etmekteyiz. 

Kapı Kolu Modelleri, farklı model ve seçenek imkanı sunan firmamız müşterilerin rica ve arzusu üzerine üretilmektedir. Farklı fiyat çeşitleri sayesinde müşterilerimize seçme şansı sunulmaktadır. Firmamız gerekilen yerde indirim imkanları da sunmaktadır. Herhangi bir aksilik esnasında ürünün geri iadesi yapılmakta ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile müşterilerimizi mağdur bir pozisyonda bırakmamaktadır.