Dürbün Kapı Sarı Büyük

3,00 / adet

MEVCUT : STOKTA VAR

Dürbün kapı sarı büyük, kapı dürbünleri , kapı dürbünleri ,kapı aksesuarları ürünlerimiz arasında yer alan bir üründür.


adet

PAYLAŞ
ARKADAŞINA GÖNDER
YAZDIR

PUAN
YORUMLARI GÖR
YORUM YAZ

STOK KODU
:
DÜRBÜN0001

BARKOD
:
56012125

ETİKET
:

Kapı Dürbünü Büyük Sarı

Kapı Dürbünü Büyük Sarı Kapı dürbünleri ,kapı aksesuarları ürünlerimiz arasında yer alan bir üründür. Ve güvenliğimizi geniş kapsamlı bir şekilde yerine getiren kimi zamanda sadece bir aksesuar görevi sağlayan kapı dürbünleri işlevsellikleri ve çeşitlilik açısından geniş ürün yelpazesine sahiptir. Günümüzde özellikle apartmanlaşmanın başladığı dönemlerde kapılara monte edilmeye başlanan kapı dürbünleri geliştirilmiş günümüz teknolojisinden nasibini almış durumda.

Ev ve işyerlerinizde ki kapılarımızda bulunan ve göz seviyesindeki bir bölmeye yerleştirilen kapı dürbünü sayesinde kapımızı çalan misafirimizin kim olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. Tabiki işin en güzel yönü dışarıdan içeri bakınca hiç bir şey gözükmemesi. Genel olarak binalarımızda bu sistem kullanılmaktadır.  


Marka Marelli
Ürün Ham maddesi Zamak
Çap 15 mm
Uzunluk 50-75 mm
Renk Sarı

'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.

Doğrulama: 799b055b5e1c9bff