314 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 314

El Aletleri

El aletleri, testere, pense, kerpeten, tornavida, gönye, terazi, metre, kumpas, anahtar, spatula, panç, fırça, maske, tabanca, hortum, bist - hss - sds uçları, cam elmaslar, çekiçler olmak üzere inceleriz yüz bine aşkın çeşit le hizmet veriyoruz hırdavatın usta işi olduğunu Eryıldız kanıtlar işinde ve tecrübesiyle ön plana çıkmış tek hırdavatçıdır.
              
Bahçe makaslar, bahçe hortumları, bahçe fıskiyeleri bulmak zor değildir alyan takımları ve anahtar takımları boy boy bu kategoride mevcuttur takım çantaları boy boy olup istediğiniz ebatta bulabilirsiniz silikon tabancaları plastik ve metal olmak üzere 2 çeşitte inceleyebilirsiniz. panç metal 63, 65, 73, 76, 127 olmak üzere ebatları bu şekildedir panç adaptörü 152 mm dir. iş güvenlik ekipmanları kask, eldiven, gözlük, kulaklık, ikaz şerit bandı buradan görebilirsiniz.

İş yerlerinde ve günlük hayatımızda çeşitli el aletleri kullanırız. El aletleri insan gücüyle veya ona denk enerji kaynağı yardımıyla kullanılabilir. El aletleri insan hayatını oldukça kolaylaştıran eşyalardır. El aletlerini kullanmak çoğu kullananlar için bir o kadar zor fakat bir o kadar da zevkli bir iştir. El aletlerini çeşitli maddeleri sıkıştırmak, karıştırmak, kesmek, düzeltmek, asmak, zımbalamak, delmek, ısıtmak, çevirmek, sürmek, şekil vermek veya işaretlemek için kullanırız. El aletleri, testere, pense, kerpeten, tornavida, gönye, terazi, anahtar, mala, panç, metre, kumpas, anahtar, spatula, panç, fırça, maske,tabanca, hortum, bist - hss - sds uçları, cam elmas lar, çekiçler olarak sıralanılır. El aletleri kullananlar için tehlikeli olabilir ve önlem alınmazsa yaralanmalara da neden olabilir. El aletleri keskin kenarlı, sivri uçlu, kare şeklinde,kıskaç ağızlı ve olağan dışı sıcak veya soğuk olabilir. El aletleriyle çalışırken herhangi bir iş kazasına neden olmamak için, el aletlerini kullanırken uyulması gereken kurallarda vardır. Her ne kadar kullanımı kolay olsa da kurallara uyulmadığında ciddi iş kazaları da ortaya çıkabilir. El aletlerinin kullanımında tehlikelere; tutma yerleri çatlak, gevşek ve parçalanmış aletler, ağzı bozuk anahtarlar, uçları yamulmuş keski aletleri ve yanlış kullanım neden olur. Bu gibi kazaları yaşamamak için emniyet gözlüğü ve eldiven gibi eşyalar kullanılmalı, muhafazaları ve emniyet anahtarları bulunmalıdır.