Filtreler

FİYAT ARALIĞI


0 TL
25 TL

   
37 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 37

FIRÇALAR

Fırçalar,  boya badana işlerinizde köşe kısımlardaki kestirme işlemlerini çok hızlı ve zahmetsiz bir şekilde yapmaktadır. Köşe kısımların daha biçimli, simetrik ve düzgün bir şekilde yapılma görevinde büyük rol oynamaktadır.  Fırça kullanıldıktan sonra çözücü herhangi bir madde ile yıkanarak su ile temizlenmelidir. 1. Sınıf bir malzeme ile üretildiği için son derece dayanıklıdır. Kaliteli bir madde ile üretildiği için son uzun süre kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Doğru ve dikkatli bir şekilde kullanılırsa size daha etkili bir iş sunmuş ve ömrünü de uzatmış olacaksınız. Oldukça yüksek sınıf kalitede sap ve kıl malzemesi kullanılmıştır. Rulo fırça, kaliteli bir plastik sap ile üretildiği için kavranması ve tutumu oldukça kolaydır bu sayede hızlı ve zaman kaybı olmadan erken bitmesine sebep olmaktadır. kaliteli ve uygun fiyatlar ile raflarımızda bulunmaktadır. 

Yağlı boya fırçası
, paslanmaz nikel çerçeveye sahiptir ve bazı durumlarda yüzeyinde paslanma yaşanabilmekte ve bu gibi durumlar sizin kullanımını ve ömrünü kısıtlamaktadır. Yüzeyinde aşınma yapacak su ve sıvı gibi maddeler ile temas ettirmediğiniz sürece rahat ve kolay kullanıma müsait olacaktır. Yersil Hafif bir malzeme olduğundan dolayı taşınması ve kullanımı oldukça rahattır. Kullanım yerlerine göre farklı ebatlardadır. Kesme fırçalar No(1)
,(1,5),(2),(2,5),(3),(4) olarak üretilmiş ve size kolay ve verimli iş sunmaktadır. Fırça yağlı boya ise yüzeye yağlı boya yaymaya yaramaktadır. Kestirme fırça ebatları ise kullanmak istenen yere göre farklılık göstermektedir. Şu şekilde raflarımda yer almaktadır. No(1),(1,5),(2),(2,5),(3),(4) olaraktır. Rulo fırçanın görev ise büyük yerlerde ve büyük kısımları boyamak amacı ile kullanılır. Kesme fırçaların işlerine göre daha çok yer boyamakta ve daha hızlı iş yapmaktadır. Ebatları No 20, 25 olarak raflarımızda yer almaktadır.