Filtreler

FİYAT ARALIĞI


35 TL
50 TL

   
3 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 3 , Toplam 3

Tornavida Setleri

Tornavida Setleri 3 farklı set olarak raflarımızda yer almaktadır.  Topaç Tornavida Seti genellikle vida sökme, gevşetme amacı ile kullanılır. Tornavida setlerinin asıl amacı ortada tek tek tornavidalar durmasın tek bir set halinde durmasıdır. Bu sebeple set olarak ve daha uygun bir fiyat ile müşterilerimize sunmaktadır. Topaç tornavida tutma kısmı kalın yuvarlak ve elin daha iyi kavrayacak bir şekildedir. Uç kısmı değişebilir başlıklı olup gereken noktalarda kullanım yerlerinde başka ucu takman rahat ve kullanışlıdır. Düz tornavida, Kaliteli bir malzemeden üretilmiş olmakta ve bu sayede darbelere karşı dayanıklıdır. Sap kısmı plastikten yapılmış olup elin iç kısmına herhangi bir şekilde zarar vermez ve elden hiçbir konuda kayma yapmaz.  Uç kısmı ve orta kısmı metalden olup daha dayanıklı bir hal durumuna getirmiştir. Su ve sıvı gibi maddeler ile temas edilme durumunda paslanma ve aşınma görülmektedir. Bu sorunu çözmek için su ve sıvı maddelerden uzak tutulması gerekmektedir.

Tornavida Takım Seti vida sökme gevşetme işlemi için kullanılmaktadır. Her an her yerde karşınıza çıkmakta yaygın olarak kullanılmakta olan bir el alet aracıdır. Kullanılan yere ve gerekçeye göre farklılık göstermekte olup ince ve uzun metali sayesinde ulaşılması zor ve dar yerlere kolayla sığmakta ve rahatça işlev göstermektedir. Kaliteli bir maddeden üretilmiş olup zarar görme ve kırılma gibi hususlara rastlanmak zor ve olanaksızdır.  İzeltaş tornavida, Metal kısmı su ile temas edilmesi sonucu yüzeyinde paslanma görülmekte olup bu sorunun karşısına su ve sıvı gibi tepkime oluşturabilecek maddelerden uzak tutulması gerekmektedir. Sap kısmı plastikten üretilmiş olup elektrik akımını iletmez ve nötr bir duruma getirmektedir. Tutma kısmı plastik maddeden üretilmiş olup kolay kavranabilir, elden kayma yapmaz ve elin iç kısmına zarar verme, tahrik etme söz konusu bile değildir.

Tornavida çeşitleri çoğu mesleklerin gözdesi olarak her yerde karşınıza çıkmaktadır ve bu sayede alet çantalarında kendine özgü bir yer bulup sıklıkla kullanılmakta olup renkleri kırmızı ile mavi olarak standart olarak tasarlanıp raflarımızda yer almaktadır. Elektrikçi Takım Seti genellikle elektrikçilerde ve bilgisayar tamirlerinde kullanılır. Sap kısmı plastik ve izole edildiğinden dolayı elektrik akımından etkilenmez ve elektrik akımını nötr bir hal aldırarak elektrikçilerin ve bilgisayar tamircilerin en çok kullandıkları ve tercih etikleri el aleti olarak raflarımızda yer almaktadır.  Yıldız tornavida, genellikle kırmızı renkte üretilmiş ve kullanımı rahat olan kolay kavranabilir bir ürünümüzdür. Simetrik bir yapısı olduğundan dolayı elin iç kısmına zarar ve tahrik etme şansı yoktur. Kaliteli bir maddeden üretilmiş ve dış etkilere ve zorluklara karşı zarar görmez uç kısmı metal ile desteklenip daha güçlü bir duruma getirmiştir. Mıknatıs ile desteklenip vidayı kavramaya ve hakimiyetine destek olmaktadır.