Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


500 TL
4000 TL

   
8 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 8 , Toplam 8

Kompresör

Kompresör, genellikle hava tabancasının ve hava basıncına gerek duyulan her yerde kullanıma müsaittir ve sıklıkla tercih edilen bir alettir. Genellikle sıklıkla kullanıma rastlanan ve tercih edilen mesleklerde şunlardır. Oto sanayi, mobilya üretim sanayisinde, mobilyacılarda, tekstil ve fabrikalarda kullanılan ve oldukça da verimli iş ortamları sunan bir üründür. Farklı motor gücünde ve ebatlarda bulun ürünümüz müşterilerimize kolaylık sunmaktadır. Kullanılan yere göre ve kullanım amacına göre farklı modelleri kapasiteleri bulunmaktadır.

Havalı kompresör çeşitleri
Boyacıların da gözdesi olan bu ürün boya atmak için ve yüzeye boya yaymak amacı kullanıma müsaittir. Doğru kullanım ile bir çok alanda ve işte hızlı bir iş imkanı sunmaktadır. Doğru kullanım ile zamanı en iyi ve zaman kaybını en az bir duruma koymaktadır. Ekonomik fiyatlar ile müşterilerimizin ekonomik alanda zor duruma bırakmayan fiyatlar ile raflarımızda yer almaktadır. Ham maddesi demir olan bu ürün oldukça dayanıklıdır. 1. Sınıf bir kaliteli maddeden üretildiği için uzun yıllar kullanıma müsaittir ve doğru kullanım ile bu uzun olan ömrüne daha da uzun olma şansı sunmaktadır. 1. Kaliteli ürün olduğundan zor şartlar ve durumlarda hasar almaz ve kullanım amacına devam etmektedir. Üretimi demirden olduğundan dolayı bazı durumlarda yüzeyde paslanma ve aşınma görülebilmektedir bu gibi durumlar da şunlardır.

Hava Kompresörü, Su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi söz konusunda yüzeyde aşınma ve paslanma görülebilir. Bu sorun makinenize oldukça ciddi zararlar verebilir. Bu gibi maddeler ile temas etmemesi dolasıyla ürününüz oldukça dayanıklı ve kullanışlı bir halde devam edebilecektir.  Raflarımızda ( 24 lt - 50 lt - 100 lt - 200 lt ) olarak yer almaktadır. . Ürünümüz 2 yıl garantili olmak üzere teknik arza durumunda kompresör garantiye gidip tamir ve onarım yapılması gerekmektedir veya ürünün yenisi ile müşterilerimize mahcup düşmemizi ve müşterilerimizi mutlu olması için elimizden geleni yapmaktayız.
Diğer Kategoriler : Pasta cila makinasıHarç MikseriLazer Metresıcak hava tabancasıKaynak Makinesi