Filtreler

Marka

Model

FİYAT ARALIĞI


150 TL
550 TL

   
2 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 2 , Toplam 2

SICAK HAVA TABANCASI

Sıcak Hava Tabancası oto sektöründe kullanıma sıklıkla rastlamaktadır. Araç kaplamada veya kaplamaları çıkarmada sıklıkla kullanılmaktadır. Mobilyacılar da tutkalları ya da boyaları hızlı kurutmada işlev görmektedir. Genel amacı çeşitli ahşap levhaların tutkalı kenar bantların yapıştırmada kullanılır. Kablo ve boru kılıfların ısıtarak daraltılmasında ve daha uygun bir hale gelmesinde yardımcı olur.  Plastik boruların ısıtılarak bükülmesi ve şekil vermesinde oldukça etkili bir el aletidir. Folyo kaplamalarda bir numaralı işlev görmektedir. 

Sıcak
hava tabancası ambalaj içinde 3 adet başlık bulunmaktadır. Bu başlıklar gerekilen yere ve kullanılan yere göre farklılık göstermektedir. Uyun başlık ile işlerinizin daha hızlı ve verimli bir iş imkanı sunmaktadır. Başlıklar kolaylıkla takılıp çıkarılabilmektedir. Bu sayede işleri daha hızlı bir biçimde halletmiş olurusunuz ve zamandan tasarruf yapmış bu sayede birçok işi kısa zamanda bitirmiş olacaksınız. Ergonomik yapısı ile kullanımı oldukça kolaydır. Tutma kısmı plastik ile kaplanmış olup ısınması zordur ve elden kayma gibi hususlar oldukça az bir duruma gelmiştir. 1. Sınıf kaliteli bir malzeme olduğundan dolayı zarar alması ve zor darbelere karşı dayanıklılığı oldukça sağlamdır. Hafif bir ürün odluğundan ulaşılması zor yerlerde kolaylıkla işlev görmektedir. Sürekli akım girişi ile ( 2000 watt ) ve ( 1600 watt ) çeşitleri bulunmaktadır. Boşta devir ise ( 300-500 ), ( 250 - 500 ) olarak raflarımızda yer almaktadır.

Makita Sıcak Hava Tabancası, Ürünümüz 2 yıl garantili olmak üzere teknik arza durumunda tabancanın garantiye gidip tamir ve onarım yapılması gerekmektedir veya ürünün yenisi ile müşterilerimize mahcup düşmemizi ve müşterilerimizi mutlu olması için elimizden geleni yapmaktayız. Bu sayede en tercih edilen ürün olarak yer almaktadır.

Diğer Kategoriler : Pasta cila makinasıHarç MikseriLazer MetreKaynak Makinesikompresör