Filtreler

Marka

Model

FİYAT ARALIĞI


0 TL
1500 TL

   
3 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 3 , Toplam 3

DEKUPAJ

Dekupaj, genellikle mobilyacılarda ve kartonpiyerciler de sıklıkla kullanılan bir el aletidir. Simetrik bir yapısı olduğundan dolayı kullanımı oldukça rahat ve kolaydır. Kullanılan yüzeyde oldukça etkili bir iş ortamı sunmaktadır. Yapılan işin çoğu makine gücüne dayalı bir iştir. Ahşap ve metal yüzeylerde dik ve açılı, düz kesim yapmaya yarar ve oldukça da etkili bir alettir bu sayede kullanıma sıklıkla rastlanılır. Simetrik yapısı ile tutumu oldukça kolay ve elden hiçbir konuda kayma yapmamaktadır.

Dekupaj Makinası, Tutma kısmı oldukça ekonomik olduğundan elin avuç kısmına hiçbir konuda zarar verme yapmamaktadır. Dekoratif amaçlı şekilli ve pürüzsüz kesim için daha düşük yüksekliklerde olan bıçaklar kullanılması gerekmektedir. Doğru aparat seçimi ile oldukça rahat ve doğru iş imkanı sunmaktadır. Kolay takılıp çıkarılabilmesi ile daha kolay bir durum almıştır. Vakum süpürgelere bağlanma şansı vardır bu artı iş ile birçok iş yapımı mümkündür. Kullanılacak yere göre metal kesim ise metal uç ahşap için ise ayrı bir uç takılması gerekmektedir. Gaz ayarı vardır bu sayede kolaylıkla kesim işlemi sunmaktadır. Ürünümüz çift yalıtımlı olup kolay ısınmasını önlemektedir. Toz çıkış kanalı sayesinde motorun zarar almasını engellemiş olmaktadır. 1, sınıf kaliteli bir maddeden yapıldığından dolayı uzun ömürlüdür ve uzun yıllar kullanıma müsaittir. Su ve sıvı gibi maddelerden uzak tutarak daha ürünün zarar görmesini engellemiş olmaktadır.

Dekupaj Testere, kaliteli bir ürün olduğundan dolayı zor darbelere ve koşullarda iş imkanı sunmaktadır. ambalaj içinde iki tür bıçak türü bulunmakta ve allan anahtar seti de yer almaktadır. Ürünümüz değişik boyutta, güçte, devirde, ağırlıkta, vuruş sayısında, kapasitesinde, akım ve vuruş uzunluğunda değişiklik göstermektedir. Ürünümüz 2 yıl garantili olmak üzere teknik arza durumunda dekupaj garantiye gidip tamir ve onarım yapılması gerekmektedir veya ürünün yenisi ile müşterilerimize mahcup düşmemizi ve müşterilerimizi mutlu olması için elimizden geleni yapmaktayız. Diğer Kategoriler: Gönye kesme, sunta kesmeFrezePlanyaElektrikli TestereTilki Kuyruğu