Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


0 TL
1250 TL

   
2 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 2 , Toplam 2

Tilki Kuyruğu

Tilki Kuyruğu, temel kullanım amacı, ahşap ve metal yüzeylerde kesim işlemi yapılması amaçlı kullanılmaktadır. Demir boruların hızlı kesim işleminde oldukça iyi bir iş performansı çıkarmaktadır. Genelde mobilyacıların kullandığı bir ürün olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca büyük baş hayvan kesim işlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Elektrikli olan bu ürün uzun kablosu sayesinde birçok yere kolay bir şekilde uzanmakta ve işlev görmektedir. İşlem yapılacak ürüne göre farklı tür bıçak türü kullanmak işinizin daha hızlı ve makineye zarar verme gibi sıkıntılar yaşatmaz.

Kıl Testere, 1. sınıf kalitede olan bu ürün zor şartlarda ve darbelere karşı oldukça dirençlidir. 2.50 cm olan kablo uzunluğu sayesinde elverişli iş ortamları sunar. Uzun ve sivri yapısı ile ulaşılması zor olan yerlere kolayca sığma ve kolay bir işlem sunma olanağı sunmaktadır. Son derece kaliteli olan bu ürün uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Ürünü güneş altında tutmayınız ve ürün çok ısındığında soğumasını beklemeniz gerekmektedir. Ani şoklama etkisi yapmanız ürüne oldukça ciddi hasarlar vermektedir. Ürünü su ve benzeri sıvı gibi maddeler ortamında bırakmayınız. Bu sayede ürün daha uzun yıllar kullanım imkanı sunmakta olacaktır.

Kılıç Testere, Ekonomik fiyatlarla müşterilerimizin yanında olan ve ürüne oldukça güvenen firmamız gerekilen yerde indirim imkanları da sunmaktadır. Ürününe güvenen firmamız herhangi bir aksilikte ürünün geri iadesi yapılır ve ürünün yenisi ile değişimi yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz mağdur bir durumda bırakılmamaktadır. Diğer Kategoriler: Gönye kesmeDekupajFrezePlanyaElektrikli Testere, Daire Testere