Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


100 TL
800 TL

   
7 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 7 , Toplam 7

TAŞLAMA MAKİNESİ

Taşlama Makinesi, hızla dönerek kesme ve aşınma gibi işlemleri yapmada kullanıcılara kolaylık ve doğru bir iş imkanı sunmaktadır. Çok kullanışlı bir el aleti olarak birçok iş yapma potansiyeline sahip olan makine asıl görevi metal, çelik kesmekte ve yüzeylerini zımparalamak ta kullanılır yanı sıra başka işlerde yani ahşap kesimi yapmak için ona göre malzeme kesimi yapılması gerekmektedir. Çivili ahşap kesiminde kullanılan malzeme 1300 devirden fazla ise ahşap kesimi son derece tehlikeli bir hal alacaktır. Plastik kesimi de yapılmaktadır ve bu işlev için gerekli olan malzeme takılması gerekmektedir bu sayede bir çok işte oldukça hızlı ve doğru iş imkanı sunmaktadır. Kullanımı oldukça tehlikeli olan bir el alet olduğundan dolayı kullanımda iş güvenliği için gerekli olan koruyucu eldiven ve gözlük kullanılması şart bir durum halindedir aksi taktirde ciddi yaralanmalar ve kazalar meydana gelebilir. Kullanılan malzeme kullanılan yüzeylere göre farklı türde malzemeler üretilmiştir. Farklı yüzeylerde kullanılan malzeme işlerin daha hızlı ve doğru bir biçimde bitmesini ve iş veriminin artmasına yardımcı olmaktadır. Çanak ve fırça kullanılarak paslı ve boyalı yerleri zımpara yapımında yardımcı olmakta ve etkili bir iş sunmaktadır.

Taşlama makinesi
1. Sınıf kaliteli bir ürün olduğundan dolayı uzun yıllar kullanıma müsait ve uzun ömürlü bir üründür. Doğru kullanım ile ömrünü daha uzun yıllara çıkarma şansınız vardır. Otomatik kilitleme sistemi ile daha hızlı ve güvenli iş imkanı sunmaktadır. Yüzeyinde paslanma yapmamaktadır ve su gibi sıvı ürünlerden de uzak tutulması gerekmektedir aksi taktirde üründe ciddi zararlar görülebilir. Bu nedenle sıvı ile temas ettirmemeye özen göstermek sizin faydanıza ve yararına olacaktır bu sayede ürünün ömrünü uzatmış halde olacaksınız. Uygun fiyatlar ile raflarımızda yer alan taşlama makinesi müşterilerin de ilgisini çekmiş olup ekonomik yanında destek olmaktadır. Halk dilinde sıklıkla kullanılan adı avuç içi taşlama olarak da yer almıştır.

İspiral, Ürünümüz 2 yıl garantili olmak üzere teknik arza durumunda elektrikli taşlama makinesi garantiye gidip tamir ve onarım yapılması gerekmektedir veya ürünün yenisi ile müşterilerimize mahcup düşmemizi ve müşterilerimizi mutlu olması için elimizden geleni yapmaktayız.