Elise Pınar Çamaşır Makinası Musluğu

19,90 / adet

MEVCUT : STOKTA VAR

Elise pınar çamaşır makinası musluğu, banyolarınızda su tesisatınızın uzun yıllar dayanıklılığı ve sorunsuz çalışması kullandığınız malzeme kalitesi ve ürün kalitesi ile mümkündür.


adet

PAYLAŞ
ARKADAŞINA GÖNDER
YAZDIR

PUAN
YORUMLARI GÖR
YORUM YAZ

STOK KODU
:
ELİSE11

BARKOD
:
8680041211973

ETİKET
:

Elise Pınar Çamaşır Makinası Musluğu

Elise Pınar Çamaşır Makinası Musluğu, Çamaşır makinesinin bulunduğu yerlerde kullanımı uygundur.
Musluklarınız Monte Etmeden Önce Su Borularınız Çeşitli Sebeplerden Dolayı Kalmış Olan Pis Suyu Temiz Su Gelinceye Kadar Akıtınız. Montaj Sırasında Ürüne Zarar Vermemek İçin Çıplak Ve Tırtılı Anahtar Kullanmayınız. Kirlenmiş Yüzeyleri Temizlemek İçin Kroma Zarar Verici Lavabo ve evye de kullanılan asit içeren temizleme maddelerini kesinlikle kullanmayınız. Kroma yüzeyleri sabunla veya alkolle ıslatılmış bir bezle temizleyiniz. teflon bant kullanınız. ürünü monte ettikten sonra kesinlikle su testi yapınız. garanti süresi 2 yıldır. krom renge sahiptir.


Banyolarınızda su tesisatınızın uzun yıllar dayanıklılığı ve sorunsuz çalışması kullandığınız malzeme kalitesi ve ürün kalitesi ile mümkündür. 

Marka Elise
Model Çamaşır Makinası Musluğu
Ürün Hammaddesi Pirinç
Kaplama Krom

'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.

Doğrulama: 799b055b5e1c9bff