14 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 14 , Toplam 14

Emaks Dolap Kulpları

Emaks Mobilya Kulp, modern çağının en şık tasarımları ve modelleri ile kullanıcıların göz zevkine göre tasarlanmıştır. Ev ve iş yerlerin gözdesi haline gelmektedir. Şık tasarımları ve sık kullanımı ile adeta dekor amaçlı yer almaktadır. Temizlenmesi oldukça kolay olan bu ürünün yüzeyinde leke ve kir tutmama özelliği bulunmaktadır. Bu sayede nemli veya kuru bir bez yardımı ile zahmet çekmeden kolay bir işlem sunmaktadır. Her türlü mobilya ve çekmecelere uyumlu kulp bulunmaktadır. Farklı desen ve renk modelleri raflarımızda yer almaktadır.

Emaks Antik Eskitme, 1. Sınıf bir ürün olduğundan dolayı darbelere ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır. Montajı oldukça kolay olması yanı sıra sökülmesi de oldukça kolay bir durumdadır. Buda sizin hızlı bir işlev sunmanıza yardımcı olmaktadır. Su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi ürünün dış yüzeyinde paslanma ve rengi atma gibi kötü ibareler oluşturmaktadır. Bu sebepten ötürü ürünü su ve sıvı gibi maddelerden uzak tutmanız gerekmektedir. Montajı tornavida veya şarjlı matkap yardımıyla kolay bir şekilde yapılmaktadır. Son sınıf kalitede bir ürün olduğundan dolayı uzun yıllar kullanım imkanı sunmakta ve ömrü oldukça uzundur. Doğru bir kullanım ile uzun yıllar kullanım sunsa bile ilk gündeki şık görümünü korumaktadır. Kimyasal maddeler ile tepkimeye girmesi veya temas etmesi ürünün ciddi hasarlar almasına sebep olmaktadır. bu yüzden bu tür kimyasallar ( çamaşır suyu, alkol, asit, kireç sökücü ve diğer çözeltiler ) dan uzak tutarak ürün daha sağlam ve ömrü uzun olmasını sağlayabilirsiniz. Emaks kulp, sayesinde her mobilya türüne uyarlı birden çok model çeşitleri yer almaktadır. Kullanımı oldukça kolay ve kullanım sırasında kullanıcıya hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Düğme Kulp, ekonomik fiyatlarla müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Farklı fiyat seçenekleri ve modelleri ile müşterilerimizin ilgisini çekmekte olan kulplar da uygunluk sağlanmaktadır. Firmamız gerekilen yerde indirim imkanları da sunmaktadır. Ürünün kullanımında herhangi bir aksilik esnasında ürünün geri iadesi yapılmakta ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile değişimi yapılarak müşterilerimiz mağdur bir durumda bırakılmamaktadır.