Esty 1150 Aspiratör İnox Çiift Motorlu

170,00 / adet

MEVCUT : STOKTA VAR

Esty 1150 aspiratör inox çiift motorlu, özel filtreleri sayesinde geniş yüzeydeki kokuları hızlıca giderir ve mutfağınıza temiz bir hava sağlamaktadır.


adet

PAYLAŞ
ARKADAŞINA GÖNDER
YAZDIR

PUAN
YORUMLARI GÖR
YORUM YAZ

STOK KODU
:
ASP1150 İNOX

BARKOD
:
8699316310143

ETİKET
:

Esty 1150 Aspiratör İnox Çiift Motorlu

Esty 1350 Aspiratör Nasıl Bir Üründür ?

Esty 1150 Aspiratör İnox Çiift Motorlu Özel filtreleri sayesinde geniş yüzeydeki kokuları hızlıca giderir ve mutfağınıza temiz bir hava sağlamaktadır. Tezgah üstü dolaplarda aspiratörler oldukça sessiz çalışarak mutfaklarınızda adeta huzur ile birlikte yemek pişirme imkanı sağlamaktadır. Tüm ihtiyaç tiplerine cevap veren ve göz alıcı aspiratörlerden oluşan çok geniş kapsamlı ürün yelpazesine sahiptir. Modern son teknoloji motorlarla üretilmiş yapısı sayesinde yüksek emiş gücü performansı ile birlikte minimum ses yapısı birleşmektedir. Esty 1150 aspiratör en son teknoloji tasarımı, yenilikçi stili ile havayı temiz tutmada en büyük görevi üstlenmektedir. Tezgah üstü tipi aspiratörlerin kullanımı oldukça kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Ayrıca kurulması son derece kolay olması ile birlikte mutfaklarınızda müthiş bir görünüm kazandırır. Esty 1150 aspiratör buhar yoğunluğuna göre artış gösteren seviyesi sayesinde çok kısa bir sürede oldukça fazla emiş gücü göstererek tüm ortamı temizlemektedir.

Esty 1150 Aspiratör Fiyatı Ne Kadar ?

Esty  Aspiratörler kapasitelerine ve verdiği özelliklerine göre fiyatları değişir. Ürünün başlıca değişen fiyat nedenleri aspiratörlerin çekiş gücü ve dekoratif tasarımlarındandır . Genellikle standart üretilen bu aspiratörler çift motorludurlar. Dilediğiniz Esty  aspiratörü emiş gücüne bakarak seçip satın alabilirsiniz. Esty Aspiratörlerin emiş gücü metreküp cinsinden gösterilir. Sitemizde Esty 1150 aspiratör ürününün fiyatı 150 tl dir. Bu ürünün sunduğu özellikler ile fiyatı tam anlamıyla muhteşem bir şey. Yeni teknoloji ile yapılan bu ürün hem evinizin görünümünü güzelleştirir hem de size oldukça kolaylık sağlar.

Esty 1150 Aspiratör Özellikleri Nelerdir ?

Esty aspiratör kullanımı oldukça kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Ayrıca kurulması son derece kolay olması ile birlikte mutfaklarınızda müthiş bir görünüm kazandırır. Esty Aspiratör, gaz halindeki akışkanları emmeye ve istenilen ortamdan uzaklaştırmaya yarayan bir fan çeşididir. Aynı zamanda temizleyici anlamındadır. Esty Aspiratörler çeşitli yerlerde kullanılmaktadır. Basınçlı bölge bileşenleri : debi, hava akış yönü, sızdırma alanları ve akış basıncı meydana getirir. Havada bulunan duman, is, koku vb. yabancı maddeleri emerek dışarı atan veya kendisine bağlayan bir kabın içindeki gazı seyretmeye yada sıkıştırmaya yarayan, içerisinden bir sıvı geçirilerek çalıştırılan alete aspiratör denir. Kullanımı oldukça kolay olan aspiratörler tüm ihtiyaç tiplerine cevap  veren ve göz alıcı Esty aspiratörler çok geniş kapsamlı ürün yelpazesine sahiptir. Çok geniş kullanma alanına sahip olan küçük motorlar bir fazlı olarak imal edilirler. Bu bir fazlı motorlardan bazıları vantilatör ve aspiratörlerde de kullanılır. Esty Aspiratörler göz zevkinize ve dekorasyon tercihinize göre klasik ya da sürgülü olabilir. Esty aspiratörlerin en son teknoloji tasarımı, yenilikçi stili ile havayı temiz tutmada en büyük görevi üstlenmektedir. Kısaca Esty 1150 ürününden bahsedecek olursak:

Model: 1350, Aydınlatma: 2x28 W, Filtre Tipi: Bacalı yada Karbonlu filtre, Genişlik:  60 cm, Baca Çıkış: 120 mm, Hava Debisi: 283 m3, Ses Seviyesi Mak.: 62 dB, Kontrol Paneli: Dijital Gösterge Işıklı Kontrol Paneli, 2 Kademeli Emiş Gücü, Yıkanabilir Alüminyum Kaset Filtre, Çift Motor, toz ve koku önleme gibi özellikleri bulunmaktadır.

Özellikleri:

Esty aspiratörler en son teknoloji tasarımı, yenilikçi stili ile havayı temiz tutmada en büyük görevi üstlenmektedir.
Tezgah üstü tipi aspiratörlerin kullanımı oldukça kolay bir şekilde sağlanmaktadır.
Ayrıca kurulması son derece kolay olması ile birlikte mutfaklarınızda müthiş bir görünüm kazandırır.
Esty aspiratörler buhar yoğunluğuna göre artış gösteren seviyesi sayesinde çok kısa bir sürede oldukça fazla emiş gücü göstererek tüm ortamı temizlemektedir.
Özel filtreleri sayesinde geniş yüzeydeki kokuları hızlıca giderir ve mutfağınıza temiz bir hava sağlamaktadır.
Tezgah üstü dolaplarda aspiratörler oldukça sessiz çalışarak mutfaklarınızda adeta huzur ile birlikte yemek pişirme imkanı sağlamaktadır.
Tüm ihtiyaç tiplerine cevap veren ve göz alıcı aspiratörlerden oluşan çok geniş kapsamlı ürün yelpazesine sahiptir.
Modern son teknoloji motorlarla üretilmiş yapısı sayesinde yüksek emiş gücü performansı ile birlikte minimum ses yapısı birleşmektedir.

Diğer Özellikler:

Model: 1150 inox
Aydınlatma: 2x28 W 
Filtre Tipi: Bacalı yada Karbonlu filtre
Genişlik:  60 cm
Baca Çıkış: 120 mm
Hava Debisi: 352 m3
Ses Seviyesi Mak.: 63 dB
Kontrol Paneli: Dijital Gösterge Işıklı Kontrol Paneli
3 Kademeli Emiş Gücü
Yıkanabilir Alüminyum Kaset Filtre
Çift Motor Toz ve koku önleme

Temizlik:

İnox yüzeyler için paslanmaz inox ankastre temizleyici sprey ile temizlik yapılmasını öneririz.

Taksit Seçenekleri

Peşin Fiyatına Komisyonsuz 2 + 2 
Maximum İçeren Tüm Bankalara Geçerlidir. Komisyonsuz Peşin Fiyatına 4 Taksit İmkanı.

4 Taksit
İmkanı

250 TL ve üzerine Vade Farksız 4 Taksit
Yapı Kredi World Karta 250 tl Üzeri Alışverişlerde 2 + 2 = 4 Taksit İmkanı. Bu Kampanya ya Aidatsız World Kartlar Dahil Değildir.

4 Taksit
İmkanı

100 TL ve Üzerine Vade Farksız 5 Taksit
CardFinans Kredi Kartlarınınızla yapacağınız tüm 100 TL ve üzeri alışverişlerde Vade Farksız 5 Taksit İmkanı

5 Taksit
İmkanı

Axess Özel 3 + 3 Vade Farksız 6 Taksit
Axess Kredi Kartları ile Yapacağınız Tüm Alışverişler de  6 Ay Vade Farksız Alışveriş Fırsatı.

6 Taksit
İmkanı

Bonusa Özel 7+2 Ek Taksit İmkanı
Alışverişler de Vade Farksız 9 Taksit, Bonus Özelliği Taşıyan Tüm Kartlar İçin Geçerllidir.

9 Taksit
İmkanı

Advantage Vade Farksız 5 Taksit 
Advantage Kredi Kartlarınınızla yapacağınız tüm alışverişlerde 5 Taksit İmkanı Bu Özelliği Kullanmanız İçin Ödeme Sayfasında Card Finans Seçilmelidir.

5 Taksit
İmkanı

Parafa Özel Net Vade Farksız 6 Taksit
Alışverişlerde Vade Farksız 6 Taksit Paraf Özelliği Taşıyan Bütün Kartlara 6 Taksit Komisyon Bedeli Yok

6 Taksit
İmkanı

'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.