Filtreler

FİYAT ARALIĞI


40 TL
40.5 TL

   
1 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 1 , Toplam 1

Çamaşır Askılığı

Çamaşır Askılık, her evde bulunması gereken ve çamaşırların düzenini koruyan ve kurumasında yardımcı olan bir tür üründür. Genellikle evlerde ve balkonlar da kullanımı sıklıkla görülen bir üründür. Büyük ve kullanması zor olan eski çamaşır askılık geride bırakın. Büyük alanlar işgal eden ürünlerin yerine daha kolay ve az alan kaplayan eve ferah bir ortam sunan ürünümüz kullanıcıya daha kolay ve şık bir görünüm sunmaktadır.

Tavana monte çamaşır askılığı, sıklıkla ev hanımları tarafından tercih edilen bu ürünümüz kullanıcıların ev hayatında oldukça kullanışlı ve hızlı iş imkanı sunmaktadır. Bu sayede zaman kaybı olmadan birçok işi hızlı bir biçimde yapmanıza yardımcı olmaktadır. 1. Sınıf kalitede olan bu ürün hava şartlarına ve zor darbelere karşı zarar almamaktadır ve alüminyum ile kaplanmış olması yüzeyinde hiçbir konuda paslanma yapmamasına neden olmaktadır. Bu sebeple uzun yıllar kullanıma müsaittir. Uzun ömürlü olarak birçok evde kullanışlıdır. Çamaşır askılığı Paket içinde mandal ve çamaşır ipi bulunmaktadır bu sayede bir çok imkanlar sunmakta olan bu ürün son teknolojiler ile üretilmiştir ve kolaylık sunmak için bazı sorunlar için üretilmiştir. Ürün kurulumu Parçaları sayesinde son derece kolay bir hal almaktadır ve müşterilere hiçbir konuda sıkıntı yaratmamaktadır. Simetrik yapısı ve estetiği sayesinde şık bir görünüme kavuşmuştur.  Çamaşır askılığı ve ipi doğa şartlarına uygun ve dayanıklı bir biçimde üretilmiştir.

Balkon askılık Çeşitleri, ekonomik alanda müşterilerimize birçok seçenek imkanı sunmaktadır. Müşterilerimizin maddi durumu göz alınarak yapılan fiyatlandırma müşterilerimizi her daim tatmin etmektedir. Firmamız müşterilerin mutluluğunu ve işlerinde kolaylık sunmayı esas almaktadır. Anlık çıkabilecek sıkıntılarda firmamız ürünün arkasında ve sahip çıkmaktadır.