Filtreler

Marka

Model

FİYAT ARALIĞI


150 TL
220 TL

   
3 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 3 , Toplam 3

GARDROP ASANSÖRLERİ

Gardrop asansörü, genellikle her evde bulunan gardıroplara monte edilen ve oldukça da kullanışlı olan bir üründür. Gardroptaki ürünleri ulaşılabilir düzeye indirme görevindedir ve müşterilerimizi yormadan kısa yollar ulaşılabilirlik imkanı sunmaktadır. Yüksekte zorlukla ulaşılan yerlerdeki gardrop raflarının yerini almakta ve oldukça güvenli bir duruma getirmektedir. Yatay bir çubuğa bağlı bir kol yardımı ile ulaşılabilirlik seviyesine getirmektedir.

Gardrop Asansörü Genel Bilgi


Ütülenen elbiselerin ve birçok giyim kıyafetlerin saklandığı ve korunduğu bir dolap şeklindedir. Asıl amacı giyim kıyafetlerin düzenli bir şekilde konulması ve ütülenmiş olan kıyafetlerin ütüsünü bozmadan saklanmasına ve korunmasına en çok yardımcı olan bir üründür. 
Gardrop Asansörü Birçok kıyafetin konulduğu ve temiz ortam sunulan ve düzenli durmasına yardımcı olan bir üründür. Gardırop asansörü ise birçok düzenli şekilde saklanan ve korunan kıyafetlerinize yer bulmak için ulaşılması zor olan noktalarda korunuyor ise ve siz bu noktalara yetişmekte zorlanıyorsanız bunun caba saf etmeden yardımcı olan teknolojiler piyasaya çıkmış bulunmaktadır ve birçok müşterilerimizin direk ilgisini çekmektedir. Zorluk çekmelere ve kıyafetlerinize ulaşmak zor oluyorsa ve bir çok zor hareketler ile ulaşıyorsanız bu duruma artık son bunun gibi zor yerlerden, ulaşılması zor olan noktalardan kıyafetlerinizi ve korumakta bulunan kıyafetlerinizi gardırop asansörü ile kolaylıkla ulaşmakta olacaksınız bir çok büyüklüklerde ve ebatlarda mağazamızda yer alan ürün evinize yakışacak durumda imal edilmiştir. Bu ebatlar genişlik ( 850 - 1150 ), derinlik ( 140 mm ), yükseklik ( 900 mm ), kaplama ( krom ), kapasite ise ( 10 kg - 15 kg ) olarak ürünümüz yer almaktadır ayrıca farklı ebatlarda müşterilerimizin ev dekoltelerine uygun olarak üretilmiş bulunup ( 850 * 1150 * 150 * 900 mm ) bulunmaktadır. Gardrop Asansörü Müşterilerimizin ekonomik durumunu da göz önüne bulundurarak uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunulmaktadır. Hem maddi hem manevi anlamda müşterilerimizi mutlu etmeyi amaçlayan firmamız ile müşterilerimizin ve ürünümüzün arkasında bulunmaktayız.

Gardrop Asansör Kalitesi


1. Sınıf kaliteli ürünümüz ile her konuda dayanıklı, kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Belirtilen ağırlıklara uyduğunuz sürece size hiçbir konuda sıkıntı yaşatmaz. Ve bu ağırlıkları göz önünde bulundurarak kullanmanızda yarar vardır. Kullanım sırasında çarpma esnasında çıkan çarpma sesini engelleyerek size çarpma sesini iletmemektedir. Yavaşlatıcı sayesinde belirli hızla kapanan kapakları yavaşlatarak dolap kapağın zarar görmesini engellemektedir. Gardrop Asansörü Bu sayede hem ürünümüz hem de dolabınız zarar görmemektedir. Elbise ve kıyafet asılarak yukarı doğru iterek hem kullanışlı yer elde etmiş hem de kıyafetlerinizi korumuş olacaksınız. Gazlı mekanizma sayesinde konforlu bir şekilde çalışmaktadır.