Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


200 TL
1100 TL

   
9 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 9 , Toplam 9

Kör Köşe Mekanizmalar

Kör Köşe Mekanizması, genellikle her evde yer alan tezgah altlarında yer alan ters köşe noktaları vardır. Bu ters köşeleri daha kullanışlı bir hale getirmek için üretilen birçok ürün vardır. En kullanışlı ürün olan bu mekanizmalar daha kolay montaj edilmesi ve dışa doğru gelme eylemleri ile daha kolay bir duruma gelmiştir. Ev hanımların mutfaklarını daha şık ve kullanışlı bir duruma getirmek istemektedirler bu ürün şık olmasıyla birlikte daha kolay bir kullanım sağlamaktadır. Mutfaklarda daha boş alan ve ferah bir durum yaratmak amacı ile tasarlanmıştır. Ev hanımların bu ürünü sıklıkla kullanmaktadır ve tavsiye etmektedirler.

Tezgah Altı Kör Nokta Mekanizmaları, menteşeli kapak ile kullanımı köşe dolaplarında monte edilmesi ve rahatlıkla kullanımı kolaydır. Her sepetin ağırlık kapasitesi ön kullanma talimatına uygun bir biçimdedir. Belirtilen ağırlığa kadar rahatlıkla taşımakta ve kolaylık sunmaktadır. Kapasitesi dışında ağırlık koymak hem mekanizmaya hem de monte edilen kısma ciddi zararlar verebilmektedir buda mekanizma ömrünü kısalmış bir durumdadır. Ters köşe mekanizması 1. Sınıf kaliteli bir maddeden üretilmiş olup uzun yıllar kolaylıkla kullanmaya sahip bir üründür. Uzun ömürlü olmasıyla da müşterilere kolay bir imkan sunmaktadır. Krom kaplama olma nedeni ile müşterilerimize şık bir görünüm sağlamaktadır ayrıca krom ile kaplanmış olması yüzeyinde paslanma ve aşınma gibi kötü görünümler gözlemlenmemektedir.  Yavaşlatıcı piston sayesinde ürünümüz sesiz ve yavaş kapanmaktadır bu da ürünün zarar görmesini engellemektedir ve kullanıcıyı rahatsız eden kötü seslerden uzak tutulmuştur ve rahat, konforlu bir kullanım sunmaktadır. Birbirinden bağımsız iki adet sepet tamamen dışa doğru çıkarak çalışmaktadır. Sepetlerin çevresi krom kaplamadır. Mekanizma gri boyalı olarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Mutfak Kör nokta mekanizması olarak da bilinmekte olan bu ürün uygun fiyatlarda müşterilerimize sunulmaktadır. Uygun fiyatlar ile müşterilerimizin maddi durumunu göz öne alınarak her ebatlarda ve değişebilen uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Firmamız müşterilerin arkasında olup ürününün de yanında olmaktadır. Ters köşe mekanizması ev hanımların gözdesi olan bir üründür. Ürün son teknolojilere üretilmiştir.