Filtreler

Marka

Model

FİYAT ARALIĞI


0 TL
275 TL

   
4 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 4 , Toplam 4

Tabaklık ve Bardaklık

Tabaklık ve Bardaklık, günümüzde tabaklık tabakların daha düzenli ve kusursuz olması için üretilen bir üründür. Tabakların zarar almaması ve tabakların koyulan çekmece ve dolaplarında zarar görmemesi içinde ev hanımların tercih etikleri ve kullandıkları bir ürün olarak üretilmiştir. Mutfakların düzene girmesinde ve eşyaların zarar görmemesi için üretilmiş bir üründür. Bardaklık bardakların zarar görmesini engellemek amacı ile üretilmiş olan bir üründür ev hanımların son derece dikkat etikleri bu konuda bizde onlara şık ve kullanımı kolay olan ve sağlam bir ürün sunmaktayız. Bardakların düzene girmesinde ve mutfakların daha kullanışlı bir hale gelmesinde yardımcı olmaktadır.

Krom tabaklık, olarak da ev hanımların sıklıkla kullandıkları bir isim haline gelmiştir. 1. Sınıf bir malzeme ile üretilmiş olduğundan dolayı bu ürünü tercih eden müşteriler uzun yıllar kullanmaya müsait ve uzun ömürlü bir üründür. Doğru bir kullanım ile tabaklık, daha uzun ömrüne katkı sağlayarak ömrünü uzatmış olacaksınız. Krom kaplama olduğu için uzun yıllar kullanımlarda yüzeyinde paslanma ve aşınma görülmemektedir. Tabakların çizilmemesi için etkili bir üründür. Şık görünümü ile müşterilerimizin hazzını ve sevkine destek sağlamaktadır. Çekilmesi ile dışa doğru çıkan mekanizma ile kullanımı oldukça rahat bir hale gelmektedir. Malzemeler ile monte edilmesi oldukça kolay bir duruma gelmiştir.

Dolap içi bardaklık, günümüzde bardakların zarar görmemesi ve çizilmemesi için üretilmiş olan bu ürün ev hanımlarının da en çok dikkatini çekmektedir. Krom kaplama ile üretilmiş olup yüzeyinde paslanma görülmemektedir.  Bardaklık 1. Sınıf kalitede olan bu ürün uzun yıllar kullanıma müsaittir ve uzun ömürlüdür. Doğru bir kullanım ile ömrünü uzatmış olacaksınız.  Şık görünümü ile estetik bir görünüm sunmaktadır. Uzun yıllar kullanım ile ilk gündeki gibi şık görünümünü yitirmemektedir. Çekildiğinde dışa doğru çıkan mekanizma ile alımı ve kullanımı kolay bir ürün olduğunu göstermektedir. Aparatları sayesinde montajı oldukça kolay bir durum haline gelmiştir.

Ekonomik fiyatlar ile raflarımızda yer alan tabaklık ve bardaklık müşterilerimize uygun fiyatta sunmakta olup müşterilerimizin maddi durumunu göz önünde bulundurarak satışa sunulmaktadır. Firmamız müşterilerimizin ve ürünün arkasında olup mutlu ve huzurlu bir kullanım sunmaktadır. Değişik ebatlarda bulunan bu ürün her yere göre monte edilip müşterilerimizi mutlu etmektedir.