15 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 15 , Toplam 15

Kravatlık ve Kemerlik

Kravatlık ve kemerlik kategorisinde bulunan sürgülü kravatlık, sürmeli kemerlik ve sürgülü kravatlık kemerlik gibi alt elementleri vardır. Kravatların veya kemerlerimizin kaybolmaması için kırışmaması için dolaplara yerleştirilen kolay bir çözümdür. Raylı olarak veya yana takılan modeller mevcuttur. Kravatlık ve Kemerlik iki farklı başlık altında inceleyebiliriz. Sürgü kravatlık ve sürgülü kemerlikdir. Kravatlık ve kemerlik ürünleri günümüzde kravatların düzenli asılması için sıklıkla kullanılan ürün grubu sınıfındadır. Genellikle menteşeli, raylı ve kapaklı dolaplarda kullanımı son derece uygundur. Ürün materyalinin yan yada üst panel olarak monte edilebilen 2 farklı seçeneği bulunmaktadır.

Kemerlik
üründe soft closing teleskopik ray kullanıldığından dolayı yavaş ve sessiz kapanmayı sağlayarak kullanım rahatlığı sunmaktadır. Ray çekildiğinde mekanizma dışarıya çıkarak kullanım yapılabilir.
Kravatlık Mekanizma üzerine asılabilen yapıda sökülebilen askı borularından ve suntalam tabanlı sepetten oluşmaktadır. Üründe 1.sınıf üst kalite seviyesinde malzeme kullanılmış olup dayanıklılık süresi fazladır. Kaliteli malzemeden üretildiği için uzun yıllar boyuna rahatlıkla kullanılabilir.Montajı ve de montajı oldukça kolay sağlanabilmektedir. Kemer askısı Gövde ve sepette eloksal kaplamalı alüminyum profil kullanılmıştır. Ebat boylarına göre bir çok çeşitleri vardır.