Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


50 TL
130 TL

   
8 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 8 , Toplam 8

Baharatlık

Baharatlık Askısı, her evde olan baharat türleri, tezgah üstünde kötü görüntüye sahip olması nedeni ile üretilen birçok ürün vardır. Kötü görüntüyü önlemek amacı ile üretilmiş olan ve oldukça da şık görüntüye sahip olan ve ev hanımların göz zevkine uygun değişik ebatlarda ve görüntülerde olan bu ürün kolay montaj ile müşterilerimize her yönden kolaylık sunmaktadır.

Evlerde kullanımı sıklıkla yaygın olan bu tür ürünler ev hanımlarının mutfaklarında düzeni sağlamak amacı kullanımı sağlamaktadır. Baharatlık Askı Çeşitleri 1. Sınıf kaliteli bir ürün olduğundan dolayı yıpranması ve zarar alması oldukça zordur. Krom ile kaplama olduğundan dolayı yüzeyinde paslanma ve aşınma görülmemektedir. Bu sayede uzun yıllar kullanıma müsait ve uzun ömürlüdür. Doğru kullanım ve doğru bir şekilde temizlenmesi süreci ile ömrüne katkıda bulunmaktadır ve daha uzun süre kullanmanıza sahip olmaktadır. Herhangi bir bağlantı elamanı olmasa da kullanımı oldukça kolay ve uygundur. Farklı modellerde ve farklı ebatlarda bulunmakta olan bu ürünler mutfaklarınız da düzeni ve şıklık bakımından her yönde katkı sağlamaktadır. Malzemeleri sayesinde montajı oldukça kolay bir durum halini almıştır.

Ekonomik fiyatlarla raflarımızda yer bulan bu ürün oldukça da konforludur mutfaklarda ferah ortam yaratmaktadır. Firmamız tarafından satışa sunulan bu ürün müşterilerimizin maddi durumu göz önüne alınarak uygun fiyat ile sunulmaktadır. Firmamız müşterilerin mutlu olması için her mutfağa uygun baharatlık askıları bulunmaktadır. Firmamız müşterilerin ve ürünün arkasında durmaktadır.