Filtreler

Marka

Model

FİYAT ARALIĞI


88 TL
88.5 TL

   
1 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 1 , Toplam 1

Folyoluk

Folyoluk, mutfaklarınız da sizlere kolay çalışma alanı yaratacak ve düzenli görülmesine yardımcı olacaktır. Ev hanımlarının temizlik konusunda hassas olması nedeni ile kullanılan havlu kağıdı, folyo, ve benzeri temizlik araçlarının takılı olduğu tezgah üstü bir üründür.  Kullanımı kolay ve ev hanımlarının sıklıkla tercih etikleri bir üründür ve tezgahların temizlenmesinde oldukça önemli bir üründür.

Folyoluk çeşitleri, ürünün malzemesi metal, kaplaması ise yüksek sınıflı bir krom ile kaplanmıştır bu sayede şık görüme kavuşmaktadır. Bu ürün ile birlikte üç farklı ürünü kombin şeklinde kullanmak mevcut bir durumdadır. Malzemeler sayesinde tezgahların üstüne kolaylıkla monte edilmektedir.  Havlu kağıt askısı olarak da bilinen bu ürünümüz 1. Sınıf kalitede ürün olduğundan dolayı uzun süre kullanıma mevcut ve sert kullanımlara karşı oldukça dayanıklı bir duruma gelmiştir. Kaliteli bir ürün olduğundan uzun ömürlü ve uzun yıllar kullanıma müsaittir. Doğru bir kullanım ile uzun ömürlü olmasına katkı sağlamakta ve ömrünü daha uzun hale getirmesine sebep olmaktadır. Ürünün zarar görmemesi için temizlemesi kuru ve nemli bir bez yardımı ile daha kolay bir hale gelmektedir. Bazı kimyasal ürünler ile temas etmesi söz konusunda ( çamaşır suyu, tuz ruhu, deterjan ve benzeri ) ürün dış yüzeyi zarar görebilmektedir. Krom kaplama olması neden ile yüzeyinde paslanma ve aşınma görülmemektedir ve uzun süreli kullanımlarda ilk gündeki gibi şık görülmesine neden olmaktadır.

Ekonomik ve uygun fiyatlar ile raflarımızda yer alan Alüminyum folyo askısı her mutafın ve tezgah üstü yerlerinin sıklıkla kullanılması gerektiğine inandığımız bir ürün olarak tasarlanmış ve müşterilerimizin maddi durumu göz önüne alınarak firmamız tarafından müşterilerimize sunulmaktadır. Herhangi bir sıkıntıda firmamız ürünün ve müşterilerin yanında olup müşterilerimizin mutluluğu sağlamayı esas almıştır.