Filtreler

FİYAT ARALIĞI


0 TL
25 TL

   
6 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 6 , Toplam 6

Süpürgelik Çeşitleri

Mutfak Süpürgeliği, mutfak tezgahlarında kenarlarda köşebent olarak kullanılır ebatları 366 santimetre kadardır. Gümüş, beyaz ve mat krom renk seçenekleri vardır. Düz ve desenli olmak üzere 2 çeşit grubu vardır. Süpürgelik kategorisini üç farklı şekilde inceleyebiliriz; düz süpürgelik, desenli süpürgelik, süpürgelik malzeme olarak söyleriz.Mutfak tezgahın olmazsa olmaz ürünleri arasında olan süpürgelik günümüzdeki modern mutfaklarda sıklıkla kullanılmaktadır. Seçeceğiniz süpürgelik ürününün boyutları fazlalıkla önem taşımaktadır.Mutfak tezgahınızı yaptırdıktan daha sonra tezgah ile uyum sağlayabilecek bir süpürgelik çeşidi seçmek gerekmektedir. Mutfak tezgahı ile duvar arasındaki boşluğu kapatmak amacı ile tasarlanmış üründür. Tezgahtan sızdırmazlığı sağlamaktadır. Farklı ebat ve renk seçeneği bulunmaktadır. Süpürgelikleri şık görünümü sayesinde sorunsuz kullanım olanağı sunmaktadır. Ürünümüzde 1.sınıf yüksek kalite düzeyinde malzeme kullanılmıştır. Kaliteli malzeme kullanıldığından dolayı  uzun ömürlü ve konforlu bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kolay montaj özelliği sağlamaktadır. Süpürgelik malzemesi şık görünümü sayesinde sorunsuz kullanım olanağı sunmaktadır.

Süpürgelik, mutfaklarda kullanılan bir üründür tezgah ile duvar ya da başka yerlerin birleştiği alanda kullanılır. Ev hanımların sıklıkla kullandıkları bir ürün olmasıyla birlikte mutfaklarda düzeninde sağlanmasında oldukça yardımcı bir üründür. Tezgah üstünde görülen kötü görüntüyü kaybetmek amacı ile tasarlanmış tezgahların şık olmasında da etkisi olan bir üründür. Genellikle su yalıtımını engellemek amacı üretilmiştir ve bu konuda etkili bir iş sunan bir üründür.

Alüminyum ve plastik olarak üretilmiş olan bu ürünler oldukça kullanışlıdır. Alüminyum tezgah üstü süpürgelikleri oldukça dayanıklı olarak ev hanımları ve bazı iş yerlerinde kullanımı sıklıkla görülmektedir. Alüminyum paslanmaz bir madde ile üretildiğinden uzun yıllar kullanıma müsait bir durumdadır. Uzun ömürlü olmasından dolayı bir numaralı tercih edilenlerdendir. 1. sınıf bir ürün olması nedeni ile tercih edilmekte ve kalitesinden ödün vermemektedir. Plastik tezgah üstü süpürgelik plastik olma nedeni ile ve 1. Sınıf kaliteli bir ürün olduğundan uzun yıllar kullanıma müsait ve oldukça da uzun ömürlüdür. Tezgahta oluşan kötü görünümleri kapatmak ve yok etmek amacı ile üretilmiştir. Su ile tezgahın ve duvarın temas etmesini engellemektedir. Doğru kullanım ile uzun ömrüne katkı sağlamakta ve ömrünü daha da uzun bir duruma koymuştur. Süpürge malzemesi ile montaj yapımı oldukça kolay bir duruma koymuştur.

Ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize sunulmaktadır. Firmamız müşterilerimizin maddi durumunu göz önüne alarak ve müşterilerimizin mutlu olmasına yardımcı olacak şekilde uygun fiyatlar ile satışa sunmaktadır. Süpürgelik her evde şıklığı korumak ve kullanışlı olması nedeni ile sıklıkla tercih edilmektedir. Firmamız ürünün ve kullanıcın arkasındadır ve ürününe sıkıntı çıktığı anda yanında olarak müşterileri mahcup bırakmaktadır.