Filtreler

FİYAT ARALIĞI


20 TL
20.5 TL

   
2 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 2 , Toplam 2

 Desenli Mutfak Süpürgelik

Desenli Süpürgelik, mutfaklarda kullanılan bir üründür tezgah ile duvar ya da başka yerlerin birleştiği alanda kullanılır. Ev hanımların sıklıkla kullandıkları bir ürün olmasıyla birlikte mutfaklarda düzeninde sağlanmasında oldukça yardımcı bir üründür. Tezgah üstünde görülen kötü görüntüyü kaybetmek amacı ile tasarlanmış tezgahların şık olmasında da etkisi olan bir üründür. Genellikle su yalıtımını engellemek amacı üretilmiştir ve bu konuda etkili bir iş sunan bir üründür.

Alüminyum ve plastik olarak üretilmiş olan bu ürünler oldukça kullanışlıdır. Desenli Alüminyum tezgah üstü süpürgelikleri oldukça dayanıklı olarak ev hanımları ve bazı iş yerlerinde kullanımı sıklıkla görülmektedir. Alüminyum paslanmaz bir madde ile üretildiğinden uzun yıllar kullanıma müsait bir durumdadır. Uzun ömürlü olmasından dolayı bir numaralı tercih edilenlerdendir. 1. sınıf bir ürün olması nedeni ile tercih edilmekte ve kalitelisinden ödün vermemektedir. Desenli Plastik tezgah üstü süpürgelik plastik olma nedeni ile ve 1. Sınıf kaliteli bir ürün olduğundan uzun yıllar kullanıma müsait ve oldukça da uzun ömürlüdür. Tezgahta oluşan kötü görünümleri kapatmak ve yok etmek amacı ile üretilmiştir. Su ile tezgahın ve duvarın temas etmesini engellemektedir. Doğru kullanım ile uzun ömrüne katkı sağlamakta ve ömrünü daha da uzun bir duruma koymuştur. Süpürge malzeme ile montaj yapımı oldukça kolay bir duruma koymuştur.

Ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize sunulmaktadır. Firmamız müşterilerimizin maddi durumunu göz önüne alarak ve müşterilerimizin mutlu olmasına yardımcı olacak şekilde uygun fiyatlar ile satışa sunmaktadır. Desenli Süpürgelik, her evde şıklığı korumak ve kullanışlı olması nedeni ile sıklıkla tercih edilmektedir. Firmamız ürünün ve kullanıcın arkasındadır ve ürününe sıkıntı çıktığı anda yanında olarak müşterileri mahcup bırakmaktadır.