Filtreler

FİYAT ARALIĞI


1.5 TL
2 TL

   
1 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 1 , Toplam 1

Süpürgelik Parçaları

Süpürgelik parçaları, tezgah üstü ve bir çok yerde kullanılan süpürgeliklerin köşesinde kullanılan ve kötü görülen birleşim noktaları kapatmaları için kullanılan ve oldukça da yaygın olan bu ürün en son teknolojide ve estetiklere uygun olarak tasarlanmış bir çok ev hanımların gözdesi haline gelmiştir. Genellikle mutfaklarda kullanılan süpürgeliklerin şık bir görünüm kazanmaları ve tezgah ile duvar gibi noktaların su ile temas etmesini engellemek için tasarlanan süpürgeliklerin birleşim noktalarından hasar almamaları ve sıvı cisim temas ettirmemeleri için tasarlanmıştır. Mutfakların ve kullanılan yerin şıklığına şıklık katmaktadır. Ev hanımların mutfaklarına öz güven ve istekle girmesine destek olmaktadır.

Tezgah üstü süpürgelik parçaları, plastik ile üretilmiş olan ürün daha uzun ömürlü olması için bir çok üretim yapılmıştır. Bu ürün en son üretilen ve oldukça da kullanışlı olan bir üründür. 1. Sınıf kalitede üretilen ürün plastik ile imalatı olduğundan uzun yıllar kullanıma müsait ve uzun bir ömrü vardır. Süpürgelik parçası Sıvı ile temas edilse bile yıpranmayan ve üzerinde kalan kirlerden nemli ve kuru bir bez ile kolaylıkla silinmektedir. Doğru bir kullanım ile uzun yıllar kullanımına destek katmaktadır. Bu sayede daha da uzun bir ömürlü olma haline gelmiştir. Kullanışlı olan bu ürün olduğundan dolayı takılması ve çıkarılması oldukça kolaydır. Beyaz ve gri olmak üzere raflarımızda yer almaktadır.

Süpürgeliklerin birleşim parçaları, ekonomik fiyatları ile birçok seçenek sunan ürün müşterilerin de maddi durumunu göz önüne alarak müşterilerin mutlu bir kullanım sağlamasına da yardımcı olmaktadır. Firmamız hem müşterini yanında hem de ürünün yanındadır. Firmamız Ürün oldukça kaliteli ve sağlam olduğundan dolayı her daim arkasında durmaktadır.