80 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 80

Tezgah Altı Grubu

Tezgah altı grupları, raylı çekmece sepetleri, raylı üniteler, çöp kovaları, kaşıklık, damlalık, kirli ve çamaşır sepetidir. Çöp kovaları raylı olup çekmeceyi çektiğimizde otomatik kapak ile açılan cinste bunların yanı sıra birde ray sız olan tezgah altı grubumuzda vardır. Bu gruplara kaşıklık giriyor çekmecenizin ölçüsüne göre kaşıklık mevcuttur. Damlalık, tüp çek ve çekmece örtüleri bu gruba dair olan ürünlerdir. Tezgah altı grubunda; raylı çekmece sepetleri, raylı üniteler, çöp kovaları, kaşıklık & damlalık ve kirli & çamaşır sepeti olarak söyleyebiliriz. Günümüzde tezgah altı grubu ürünlerin düzenini sağlamak amaçlı üretilmiş ve sıklıkla kullanılan ürün grubu sınıfındadır. Ürün materyalinde taşıyıcı mekanizma ve mekanizmayı izleyici bil yalı teleskopik ray kullanılmıştır. Tezgahların altında menteşeli kapaklı dolaplarda kullanımı son derece uygundur. Raylı çekmece sepeti ray genişliği ve besleme parçası kullanmadan her iki yönde modül kapağı çalışabilme imkanı vermektedir.

Şişelik
, üretilen yapısı sayesinde bölmeli, orta, alt ve üst sepet mekanizmaya monte edilerek kullanılmaktadır. Ürünün taşıyıcı mekanizması, izleyici ve gövde kısmı kaliteli krom kaplamadır. 
Çöp Kovası, Taşıyıcı mekanizma ve izleyicide bulunan soft stop yavaşlatıcı fren piston sayesinde sessiz ve yavaş kapanma özelliğine sahiptir. Kaşıklık, Kiler sepetinin montajı ve sökülmesi de son derece kolaylıkla yapılmaktadır. Sepetler gövde üzerine istenen aralıklarla yerleştirilerek plastik askı elemanı ile sabitlenmektedir. Tezgah altı şişelik materyalinin montajı ve sökülmesi de son derece kolaylıkla yapılmaktadır. Taşıyıcı sistem modül kapağına monte edilerek bağlantı  elemanı ile sabitlenmektedir. Gövde bağlantı elemanı ile kapağına monte edilebilmektedir. Farklı ebatta modül genişliğine uygun sepetler krom kaplama malzemesi ile kaplanmış bulunmaktadır. Modül dolap içerisine yerleştirilerek çok rahat kullanım sağlanmaktadır.