Filtreler

Marka

Model

FİYAT ARALIĞI


0 TL
350 TL

   
39 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 39

Çöp Kovası

Çöp Kovası, her evde ve iş yerlerinde görülen ve atık maddeleri ve gereksiz eşyaları atmak için kullanılan bir üründür. Yüzeyde istenilmeyen maddeleri arındırma işlevinde kullanılan ve birçok ebatları bulunan bir üründür. Değişkenlik gösteren şekillerde bulunmaktadır. Mutfakların gözdesi olan bu ürün mutfak hijyenine ve temizliğinde ön plana çıkan bir üründür.

Raylı Çöp kovası düzgün ve belirli aralıklarda temizler ve bakım yapılırsa ilk gündeki gibi şık bir görümünü korumakta olacaktır. Paslanmaz bir çelikten üretilmiş olup yüzeyinde paslanma ve aşınma gibi maddeler olmamaktadır. Islak bir bez yadımı ile rahatlıkla temizlenmekte olan bu ürün ev hanımların en çok dikkatini çeken bir özeliktir. Yüzeyinde kalan yağ gibi çıkması zor olan bir madde ile yüzeyi kaplanırsa bulaşık deterjan yardımı ile çıkarılması artık o kadar zor duruma gelmemektedir. Tezgah Altı Çöp kovası kolay kullanım ile kolay bir temizlik sunmaktadır kolay bir temizleme ile eski haline ilk gündeki gibi aynı görünümde ve kullanıma uygun şekilde olacaktır. İki çeşit çöp kovaları mevcuttur. Bunlar tezgah altı çöp kovaları ve basmalı çöp kovaları olarak bulunmaktadır.  Tezgah altı kovalar kapak kısmında tutmaya yarayan yeri ile kaldırarak kullanıma mevcuttur ve tezgah altında olduğundan dolayı görülmesi zor ve görüntü kirliliğini kapatmaktadır. Basmalı kovalar ise temas etmeden atıkları rahatça koymanıza yardımcı olmaktadır. 1. Sınıf kaliteli bir ürün olduğundan dolayı uzun yıllar kullanıma müsaittir.

Çöp kovaları ekonomik fiyatla ile müşterilerimizin maddi durumunu düşünmektedir ve her evde yer bulmakta olan bu ürün ekonomik fiyatlar ile müşterilerimizin rahatlıkla ulaşma imkanı sunmaktadır firmamız müşterilerin ve ürünün arkasındadır ve sahip çıkmaktadır.