Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


40 TL
95 TL

   
2 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 2 , Toplam 2

Kirli ve Çamaşır Sepetleri

Kirli ve Çamaşır Sepeti, günümüzde banyolarda kullanımına sıklıkla rastlanan ve bir o kadarda kullanışlı olan bir üründür. Kirli elbiseleri ve çamaşırları koyduğumuz ve kötü görüntüyü engellemek amacı üretilen bir üründür. Kolaylık sunmak amacı ile üretilen bu ürün banyoda dağınıklıkları önlemek ve birçok şeye fayda sağlamak amacı üretilmiş ve müşterilerimize sunulmaktadır.

Banyo sepeti olarak da bilinen bu ürün oldukça kullanışlıdır ve 1. Sınıf kaliteli bir ürün ile imalat edildiğinden dolayı darbelere ve zorluklara karşı dayanıklıdır. Kaliteli bir ürün olduğundan dolayı kullanım yılı oldukça yüksektir ve doğru bir kullanım ile bu kullanım ömrüne katkı sağlamış ve daha uzun yıllar kullanma imkanı sunmaktadır. 5 farklı modül genişliğine uygun farklı ebatlarda, ölçülerde her çekmeceye ve alanlara uygun olarak tasarlanmaktadır. Çamaşır Sepeti malzemeleri sayesinde kapaklara oldukça kolay bir şekilde montaj etme seçeneği sunmaktadır. Sepetler krom kaplamaktadır. Sepet arka yüksekliği çekildiği anda üst bölgeye çarpmayacak şekilde tasarlanmıştır. Menteşeli düşer kapaklı dolaplara kullanması uygundur ve bu sayede hızlı bir montaj imkanı sunmaktadır. Sepet kapak açıldığı anda dışa doğru açılarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır.  Krom kaplama olduğundan yüzeyinde paslanma olmamaktadır ve bu sayede uzun  yıllar kullanıldığında ilk gündeki gibi şık görünümüne sahip olacaktır.

Kirli sepeti, olarak da halk dilinde yaygın olan bu ürün ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Müşterilerimizin maddi durumu göz önünde bulunarak her fiyata göre farklı ebatlarda sepet seçeneği sunmaktayız. Firmamız hem ürünün arkasında ve müşterilerin mutlu olması için elinden gelen fiyatları müşterilerimize sunarak onların da mutlu olmasını sağlamaktadır.