Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


0 TL
1000 TL

RENK

   
14 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 14 , Toplam 14

Tezgah Altı Saklama Ürünleri

Raylı Ünite, mutfakların gözdesi olan bu ürün en çok ev hanımları tarafından tercih edilen ve kullanımı sıklıkla görülen bir ürün olarak tasarlanmış olup son derece modern bir duruma gelmiştir. Genellikle raylı üniteler mutfakların düzeninde büyük bir rol oynamaktadır. Mutfakların şık ve estetik bir görünüme sahip olan bu ürün müşterilerin zevk ve hazlarını ön plana çıkarmaktadır. Bir o kadarda kullanışlı olan bu ürün birçok malzemeleri ve kuru gıdaları depo ve muhafaza etmek amacı ile kullanıma müsaittir. İstenilen anda kolaylıkla bulmanızı ve yapılacak olan işin hızlı bir şekilde yapılmasına katkıda sağlamayı esas almıştır.

Dolap içi çekmece olarak da bilinmekte olan bu ürünümüz. 1. Sınıf kaliteli bir üründen yapılmış olup uzun süre kullanımlara ve uzun bir ömür yapısına sahip olmaktadır. Doğru ve düzgün bir biçimde kullanım ile bu uzun yıllar kullanım ömrüne katkı sağlamış ve bu yılı daha çok kullanma imkanına getirmiştir. Deterjanlık son derece kaliteli olan krom ile kaplanır olan bu ürün yüzeyinde paslanma ve aşınma gibi kötü görünüm sağlayan unsurlar yapmamaktadır bu da ürünün uzun yıllar şık bir görünüm sağlayacağının ispatıdır. Kolay monte edilme imkanı ile kullanımı oldukça kolay bir hal almıştır. Şişelik çift taraflı ray sayesinde sesiz ve yavaş kapanmasına yardımcı olmaktadır bu sayede müşterilerimizin ses kirliliğine önem vermesi ile üretilmiş bulunmaktadır firmamız her zaman müşterilerimizin yanında olmaktadır. Dışa doğru açılarak müşterilerimizin almak istediği malzemeyi kolaylıkla almasını sağlamaktadır. Yüksek kapasitesi ile belirli miktarda ve kullanma talimatların belirtmiş olduğu ağırlık kapasitesini geçmeyecek şekilde kullanılması tavsiye edilmektedir.

Raylı üniteler halk dilinde raylı çekmece olarak da bilinmektir. Ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize kolaylık sunmaktadır. Müşterilerimizin maddi durumunu göz önüne alan firmamız her daim müşterilerin yanında bulunmaktadır ve ürününe sahip çıkmaktadır. Her evde sıklıkla yer alınmasına kanat getiren firmamız uygun fiyatlar sunmaktadır ve raflarımızda yer almaktadır.