Gri Mavi Lüx Latex Eldiven No:1115

4,50 / adet

MEVCUT : STOKTA VAR

Lüx Latex Gri Mavi Eldiven, iş güvenlik ürün grupları arasında yer almaktadır. lüx latex eldiven çeşitleri biraz daha elinizde oturan ve daha iyi tutmanıza yarayan bir seçenektir.


adet

PAYLAŞ
ARKADAŞINA GÖNDER
YAZDIR

PUAN
YORUMLARI GÖR
YORUM YAZ

STOK KODU
:
ELDİVEN004

BARKOD
:
8698816731519

ETİKET
:

Lüx Latex Gri Mavi Eldiven

Lüx Latex Gri Mavi Eldiven, iş güvenlik ürün grupları arasında yer almaktadır. lüx latex eldiven çeşitleri biraz daha elinizde oturan ve daha iyi tutmanıza yarayan bir seçenektir. ürünlerimizde birden fazla renk bulunup fiyatları da bir o kadar da düşüktür. Bir Pakette 2 adet bulunmaktadır. yani iki elinize göre paketten çıkmaktadır sağ ve sol kullanım alanları çeşitli işlerde kullanılabilir. eğer ki çalıştığınız ortam kesici ve ağır işse bu eldivenler işinizi ve hayatınız kolaylaştırır. Yaralanmalara karşı birebir çözüm olan eldivenlerimiz iş güvenliği için yeterli kalmamaktadırlar. Bu ürünlerin yanı sıra çalıştığınız işe göre diğer güvenlik elemanlarını da unutmamanız gerekir. gerek toz maskesi gerek ise çapak gözlüğü gibi diğer güvenlik elemanlarını da bakmanızı tavsiye ederiz.


RenkGri mavi
Paket1
ModelLatex 1115

'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.

Doğrulama: 799b055b5e1c9bff