411 ürün bulundu. 1 - 24 arası gösteriliyor.
Sıralama:

Hırdavat Çeşitleri

Hırdavat çeşitlerimiz dübel, çivi, kasa fitili, katlanır konsol, macun, merdivenler, kağıt petek, sürgü, vidalar, takım çantaları, kapı pervazı, testereler, bıçaklar kategorisinden oluşmaktadır. 1996 dan buyana hırdavat sektöründe bulunan Eryıldız hırdavat firmamız müşterileine daha rahat daha iyi bir alışveriş sunmak için çeşitliliği arttırmıştır. 20 bin çeşit hırdavat malzemeleriyle müşterilerine kaliteli bir alışveriş sunuyor.
 
Vidalar 3*18 den başlayıp 6*70 e kadar ölçüleri bulunmaktadır. Macunları tamir macunlar çelik macunlar diye sınıflandırabiliriz. birde bunların yanı sıra mobilyalarımızda bulunan bazı ufak çizikleri kaybetmek çatlakları gidermek için müşterilimize sunduğumuz rötüs kalemlerimiz stoklarımızda sizleri bekliyor. Sürgüler demiş olduğumuz kategoride sürgü kilitleri bahsetmek istedik herçeşitte sürgü çeşitlerini eryıldız hırdavat’ta bulmanız hiçde zor değildir.

Bıçaklar kategorisine gelicek olursak eğer 4 bölümde görebiliriz motif bıçak, lamba bıçakları menteşe yeri açma ve diğer bıçaklar olarak ayırabiliriz. Testereler ağaç daire testereleri, kanal testereler, suntalam testeresi, alüminyum ve çizic testere olarak ayırabiliriz hırdavatı ustasına bırakın.


Ücretsiz Kargo
500 ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo uygulanmaktdır.
%100 Güvenli Alışveriş
128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.
Kredi Kartı ile Ödeme
Anlaşmalı olduğumuz banka kartları ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
Ürün İade Hakkı
7 gün içerisinde tüketici yasalarına göre ürün iadesi yapabilirsiniz.
Scroll