Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


0 TL
1000 TL

   
682 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 682

Hırdavat Çeşitleri

Hırdavat çeşitleri, dübel, çivi, zımpara, kasa fitili, katlanır konsol, macun, merdivenler, kapı peteği, sürgü, vidalama, matkaplar, takım çantaları, kapı pervazı, testereler, bıçaklar kategorisinden oluşmaktadır. 1996'dan buyana hırdavat sektöründe bulunan Eryıldız hırdavat firmamız müşterilerine daha rahat daha iyi bir alışveriş sunmak için çeşitliliği arttırmıştır. 20 bin çeşit hırdavat malzemeleriyle müşterilerine kaliteli bir alışveriş sunuyor.

Makaralı Kablo, son derece kaliteli bir ürün olmasıyla bilinmekte olan ve sıklıkla tercih edilen bir üründür. Raflarımızda yer alıp kullanıcılarını beklemektedir. Kullanım aşamasında hiçbir kötü özeliği bulunmamaktadır. Kullanıcıların kullanım sırasında elin iç kısmına ve herhangi bir bölgesine zarar vermemektedir. 1. Sınıf kalitede olan bu ürünler uzun yıllar kullanım imkanı vermekte ve yanı sıra ömrü uzun olarak tasarlanmıştır. Bu ürünlerimizin bazıları suya karşı dayanıklı olmasına rağmen bazıları da oldukça dayanıksızdır. Su ile temas etmesi anda yüzeyinde paslanma ve aşınma gibi durumlar meydana gelmektedir. Bu yüzden ürünlerinizi su ve diğer sıvılardan uzak tutmanız sizin ve ürünün yararınadır. Ürünler daha iyi montaj edilmesi ve kullanımı ürünün ömrünü uzatmaktadır ve bu da ekonomik olmasını sağlamaktadır. Makaralı kablo, boya karıştırıcı, masa ayağı cıvatası, pilli sen sör lamba, kablo gizleyici, halı çubuğu ve birçok ürün yer almaktadır

Piton Askı, ekonomik alandan birçok uygun fiyat ve fiyat aralığı sunan firmamız müşterilerin maddi durumunu da göz önünde bulundurmaktadır. Gerekilen yerde indirim imkanları sunmaktadır. Ürününe oldukça güvenmekte olan firmamız herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi yapılmakta ve ürünün yapılan işlemlerde sonra yenisi ile değişimi sağlanmaktadır. Bu şekilde müşterilerimiz ve kullanıcılar mağdur bir durumda olmamaktadır. 

Freze Ucu kategorisine gelecek olursak eğer 4 bölümde görebiliriz motif bıçak, lamba bıçakları menteşe yeri açma ve diğer bıçaklar olarak ayırabiliriz. Testereler ağaç daire testereleri, kanal testereler, sunta testeresi, alüminyum ve çizici testere olarak ayırabiliriz hırdavatı ustasına bırakın. Sıcak hava tabancaları da yine uygun fiyatlarla sitemizde yer almaktadır. Hırdavat ile ilgili aklınıza gelebilecek birçok ürün çeşidi ve uygun fiyat seçenekleriyle sayfamızda hırdavat aksesuarları gibi birçok ürün farklı marka ve modeller de burada!