Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


0 TL
800 TL

   
610 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 610

Hırdavat Çeşitleri

Hırdavat çeşitlerimiz; dübel, çivi, zımparalar, kasa fitili, katlanır konsol, macun, merdivenler, kâğıt petek, sürgü, vidalama, matkaplar, takım çantaları, kapı pervazı, testereler, bıçaklar kategorisinden oluşmaktadır. 1996'dan buyana hırdavat sektöründe bulunan Eryıldız hırdavat firmamız müşterilerine daha rahat daha iyi bir alışveriş sunmak için çeşitliliği arttırmıştır. 20 bin çeşit hırdavat malzemeleriyle müşterilerine kaliteli bir alışveriş sunuyor.

Vidalar 3*18 den başlayıp 6*70 e kadar ölçüleri bulunmaktadır. Macunları tamir macunlar çelik macunlar diye sınıflandırabiliriz. Bir de bunların yanı sıra mobilyalarımızda bulunan bazı ufak çizikleri kaybetmek çatlakları gidermek için müşterilimize sunduğumuz rötuş kalemlerimiz stoklarımızda sizleri bekliyor. Sürgüler demiş olduğumuz kategoride sürgü kilitleri bahsetmek istedik her çeşitte sürgü çeşitlerini Eryıldız hırdavat'ta bulmanız hiçte zor değildir. Taşlamalar ile ilgili uygun fiyatları da yine burada bulabilirsiniz. Matkap ürünleri ile de yine tamir işlerinizi kaliteli ürünlerimizle yapabilirsiniz. Hırdavat ürünleri arasından en fazla rağbet görenlerden birisi de akülü el aletleri olarak göze çarpmaktadır. Gündelik hayatınızı kolaylaştırabilecek ürünlerimizden olan darbeli matkap makinaları da siparişinize hazır.

Bıçaklar kategorisine gelecek olursak eğer 4 bölümde görebiliriz motif bıçak, lamba bıçakları menteşe yeri açma ve diğer bıçaklar olarak ayırabiliriz. Testereler ağaç daire testereleri, kanal testereler, suntalama testeresi, alüminyum ve çizic testere olarak ayırabiliriz hırdavatı ustasına bırakın. Sıcak hava tabancaları da yine uygun fiyatlarla sitemizde yer almaktadır. Hırdavat ile ilgili aklınıza gelebilecek birçok ürün çeşidi ve uygun fiyat seçenekleriyle sayfamızda hırdavat aksesuarları gibi birçok ürün farklı marka ve modeller de burada!