Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


25 TL
200 TL

RENK

   
8 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 8 , Toplam 8

ÇOK AMAÇLI DOLAP

Posta Kutusu, evlerde ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılması ve bulunması gerekmektedir. Farklı renk çeşitleri bulunmaktadır. Kullanıcının zevkine göre tasarlanmış ve oldukça da kullanışlı olarak imal edilmiştir. Evlerde kullanılan birçok dolap türü vardır. Bunlardan biride ilan panosudur. Binaların girişine ve sokaklara asılan dergi ve iş ilanları gibi hususları bildirmektedir. Binalarda ise faturalar ve ilanlar gibi hususlar belirtilmektedir. Oldukça dayanıklı olarak imal edilmektedir. Kullanıcıyı tatmin etmek için üretilen modern bir dolap türüdür.

Sürgülü Cam Ecza Dolabı, 1. Sınıf kalitede olan bu ürün paslanmaya karşı oldukça dayanıklı olarak imal edilmiştir. Ecza dolabı her evde bulunması gereken ürünlerden biri olarak müşterilere sunulmaktadır. Çok amaçlı kullanımları ile müşterilere kolaylık sunmaktadır. İçine koyulması gereken ürünlerin düzgün ve sabit olmasında yardımcı olmaktadır. Evlerde kesinlikle olması gereken ürünlerden biridir. Farklı dolap çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar posta kutusu, sürgülü cam ecza dolabı, ilan panosu, anahtarlık panosu gibi ürünler bulunmaktadır. Evlerde azalan kaplayan dolaplar kapladığı alana göre birçok işi yapmakta ve özel eşyalarınızı ve gerekilen ürünleri koymanıza yardımcı olmaktadır.

Anahtarlık panosu, ekonomik alandan uygun fiyat aralığı sunan firmamız müşterilerin yanında olduğunu belirtmek ve göstermek için gerekilen yerde indirimler yaparak müşterilerin mutlu olmasını amaçlamaktadır. Müşterilerin ve kullanıcıların maddi durumunu göz önüne alarak cazip fiyatlar sunmaktadır. Firmamız müşterilerin arkasında olduğu için ve ürününe son derece güvendiği için herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi yapılmakta ve müşteriye yeni bir ürün göndererek müşterileri mağdur duruma koymamaktadır.