Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


125 TL
175 TL

   
2 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 2 , Toplam 2

ANAHTARLIK DOLABI

Anahtarlık Dolabı, birçok kapısı olan iş yerlerinde şirketler, alışveriş merkezinde, oteller, fabrikalarda, vakıf ve derneklerde kullanılmaktadır. Birçok anahtar bulunan mekanlarda hangi kapının anahtarı, karışmasını engellemek amacı üretilmiş olan bir üründür. Değişik ebatlarda bulunmakta olan ve kullanıcıların rahatlıklarını ön plana koyan bir üründür. Dış görünüşü oldukça şık olan bu ürün müşterilerin zevklerine ve hazlarına göre tasarlanmıştır. Her odanın anahtarı farklı olan kapılarda ve bu kapıların karışıklıkları çözmek amacı üretilmiş olan bu ürün sıra ile koyulduğunda rahatlıkla bulmanıza yardımcı olacaktır.

Anahtarlık,  Oldukça kaliteli olan bu ürün dış etkilere ve hava koşullarına oldukça dayanıklı olarak imal edilmiştir. Şık tasarımları ile müşterilerin dikkatini çekmektedir ve 1. Sınıf bir ürün olduğundan dolayı darbelere ve çizilmeye karşı oldukça dirençlidir. Kilit sistemi ile iç kısma koyulan anahtarlar korunmakta ve muhafaza edilmektedir. Dış etkilerden korumak amaçlı yapılmış olan kilit sistemi anahtarı dışında hiçbir zorluklardan etkilenmez ve açılmamaktadır. Su ve sıvı gibi maddeler ile temas etiği halde bile suyu iç kısma geçirmemekte ve bu sayede içerisine koymuş olduğunuz anahtarlara hiçbir konuda zarar gelmemektedir. Duvara monta edilmektedir. Vidaları sayesinde duvara monta etmek daha kolay bir durumdadır. Matkap yardımı ile daha kolay montaj imkanı sunmaktadır. Yanı sıra posta kutusu da bakabilirsiniz en çok tercih edilen ürünlerimizin arasındadır.

Anahtar Askı Dolabı, Ekonomik alandan müşterilere oldukça uygun teklif imkanları sunan firmamız müşterilerin mutlu olması için elinden geleni yapmaktadır. Gerekilen yerde indirim imkanları sunarak müşterilere yardımcı olmaktadır. Firmamız müşterilerin yanında olduğunu göstermek amaçlı ve ürününe güvendiği için herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi ve bazı işlemlerden sonra ürünün yenisini göndererek müşterileri mağdur durumda bırakmamıştır.