Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


83 TL
91 TL

   
2 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 2 , Toplam 2

ECZA DOLABI

Ecza Dolabı, gündelik hayatta önemli yeri olan bir ürün olarak müşterilere sunulmaktadır. İş ve evlerde bulunması gereken bu ürün sağlık açısından en önemli araç gereçtir. Sağlık ürünlerinin ve pansuman ürünlerinin koyulduğu bir üründür. Acil bir durum esnasında elinizin altında gibi bulmanıza yardımcı olacaktır. Sürgülü sistemi ile kolay bir açılım imkanı sunmaktadır.  Duvara monte edilmektedir. Bu sayede alandan tasarruf yaparak daha kullanışlı bir ortam seçeneği sunmaktadır.  Malzemeleri sayesinde kolay bir montaj imkanı sunar.

Cam Kapak Dolabı, son derece kaliteli olan bu ürün darbelere ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklı olarak imal edilmiştir. Kapaklı ve sürgülü cam kullanılmış ve müşterilerin daha kolay kullanması ve hızlı işlev sunması amacı üretilmiştir. İçinde ilaçların düzenli bir şekilde durmasına yardımcı olacaktır. Düzenli durması ile istediğiniz ilaç ve benzeri ürünleri hızla almanıza ve tedavi uygulamanıza yardımcı olacaktır. Orta boylu olarak üretilmiş olan dolap daha kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Dış yüzeyi 1. Sınıf maddeden imal edildiğinden dolayı paslanma yapmamaktadır. Dış kaplaması kaliteli olduğundan dolayı leke tutmaz ve kolay temizlenmektedir. Yanı sıra değişik dolap çeşitlerini inceleyerek farklı modellerde ürün bulabilirsiniz bunun için çok amaçlı dolap çeşitlerine de bakabilirsiniz.

Sürgülü Cam Dolap, ekonomik alandan müşterilere oldukça uygun teklif imkanları sunan firmamız müşterilerin mutlu olması için elinden geleni yapmaktadır. Gerekilen yerde indirim imkanları sunarak müşterilere yardımcı olmaktadır. Firmamız müşterilerin yanında olduğunu göstermek amaçlı ve ürününe güvendiği için herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi ve bazı işlemlerden sonra ürünün yenisini göndererek müşterileri mağdur durumda bırakmamıştır.