Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


32 TL
32.5 TL

RENK

   
2 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 2 , Toplam 2

POSTA KUTUSU

Posta Kutusu, hemen hemen her yerde sıklıkla kullanılmaktadır. Evlerde, iş yerlerinde ve ofislerde tercih edilen bir üründür. Kilit sistemi ile güçlendirilmiş olan posta kutusu anahtarından başka hiçbir dış etkiye açılmamaktadır. İki farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede müşterilerin isteği ve arzusuna göre seçenek şansı sunmaktadır. Dış kısmı istediğiniz ve arzu etiğiniz diğer herhangi bir renge boyanabilir.  İşlem sırasında üründe hiçbir yan etki olmamaktadır.

Evrak Dolabı, şık tasarımları ile dikkatleri üzerine toplayan bu ürün tasarımları ile müşterilerin gözdesi haline gelmiştir. Dış kısmı metal olup darbe ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklı bir duruma gelmektedir. Kaliteli maddelerden imal edildiğinden dolayı uzun yıllar kullanım sağlamaktadır. Kaliteli bir ürün olduğunu belirtmektedir ve ömrü oldukça uzundur. Kutunun içine atılan kağıtları, postaları ve benzeri şeyleri görmeniz için göz açısının yeteri kadar 4 adet delik bulunmaktadır. Duvara monta edilerek kullanıma hazır bir duruma gelmektedir. Bu sayede yer israfı olmamakta ve daha ferah ortam seçeneği sunmaktadır. Matkap sayesinde daha kolay bir montaj seçeneği sunmakta ve bu aşamada ürün hiçbir konuda zarar görmemektedir. Montaj aşamasında Malzemeler olarak kullanılan vidalar kullanılmaktadır. Bu sayede daha sağlam bir yapıya sahip olmaktadır.

Posta Dolabı, ekonomik alandan müşterilere oldukça uygun teklif imkanları sunan firmamız müşterilerin mutlu olması için elinden geleni yapmaktadır. Gerekilen yerde indirim imkanları sunarak müşterilere yardımcı olmaktadır. Firmamız müşterilerin yanında olduğunu göstermek amaçlı ve ürününe güvendiği için herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi ve bazı işlemlerden sonra ürünün yenisini göndererek müşterileri mağdur durumda bırakmamıştır. Öne Çıkan Kategori : Camlı Pano Çeşitleri