Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


0 TL
300 TL

RENK

   
37 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 37

ÇİVİ

Çivi, gündelik hayatta sıklıkla kullanılan ve genellikle en çok kullanım yeri olan inşaatlarda yer almaktadır. Bu nedenle çiviler en kolay kullanılan ve yeri oldukça önemli olan bir üründür. Birçok değişebilen modellerde ve ebatlarda yer almaktadır. Başlı ve başsız olarak bulunmakta olan çiviler yerlerine ve kullanılan yüzeye göre farlılık göstermektedir. Renkleri genellikle sarı ve krom rengi olmaktadır.

Beton Çivisi, 1. Sınıf kalitede olan bu ürün müşterilerimizin daha güvenli ve sağlıklı iş imkanı sunmaktadır. Kaliteli bir maddeden imal edildiğinden dolayı uzun yıllar kullanma imkanı sunmaktadır. Ayrıca ömrü uzun olarak imal edilmiştir. Doğru bir kullanım ile ömrüne katkı sağlamış olacaksınız ve ömrü uzamış olacaktır. Su ve sıvı gibi maddelere oldukça dayanıklı olarak üretilmiş olan bu ürün aşırı bir şekilde temas etmesi söz konusunda yüzeyinde paslanma ve aşınma gibi sorunlar ile karşılaşabilmektedir. Bu nedenle ürünü su ve sıvı gibi maddelerden uzak tutulmasında size ve ürüne oldukça yararlıdır. Kullanımı keser ve benzeri el aletleri yardımı ile olmaktadır. Ahşap çivileri, doğru bir seçim ile birçok yüzeye kolaylıkla uygulanacak çivi türü bulunmaktadır. Darbelere ve hasarlara karşı oldukça dirençli olan bu ürün hızlı bir iş ortamı sunmaktadır.

Cam Çivisi, ekonomik fiyatlarla müşterilerimizin maddi durumunu göz önüne almaktadır. Gerekilen yerde indirim şansı da sunan firmamız değişebilen fiyat aralıkları sunmaktadır. Herhangi bir aksilik sonucunda ürünün geri iadesi yapılmakta ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile müşterileri mağdur bir durumda bırakmamaktadır. Müşterilerin yanında olduğunu gösteren firmamız ürününe de son derece güvendiğini belli etmektedir.