Filtreler

Marka

Ebat

Model

FİYAT ARALIĞI


0 TL
15 TL

RENK

   
56 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 56

DÜBEL

Dübel, hemen hemen her yerde kullanıma rastlanmaktadır. İnşaat alanlarında, elektrikçilerde, dış yalıtım da ve benzeri iş alanlarında kullanımı mümkündür. Kullanımı oldukça kolay ve etili olan bu ürün vida ile monta edilmektedir. İki farklı modeli bulunmaktadır. Biri çelik dübel diğeri ise plastik olarak raflarımızda yer almaktadır. Çelik dübel genellikle çatı ayaklarının montajında kullanılmaktadır ve plastik dübel genellikle çoğu yerde kullanılmaktadır.

Çelik Dübel, son derece kaliteli olan bu ürün görevinde oldukça başarılı olarak üretilmiştir. Oldukça dayanıklı olan bu ürün darbelere ve çizilmeye karşı dirençlidir. 1. Sınıf kaliteli malzemelerle imal edilen bu ürün uzun ömürlüdür ve uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Plastik dübel suya karşı oldukça dayanıklıdır ve hasar almamaktadır. Bu sayede zor şartlarda üstün performans sağlamaktadır. Ayrıca hızlı iş imkanları da sunmaktadır. Alçı Dübeli Kaliteli bir malzeme olduğundan dolayı paslanma ve kırılma gibi durumlar yaşanmamaktadır. Matkap yardımı ile monta elimi oldukça kolay bir duruma gelmektedir. Yardımcı olan elemanlar sayesinde montajı daha kolay bir duruma gelmektedir. Değişebilen boyutlarda her yüzeye ve alana göre farklı dübel çeşitleri bulunmaktadır.

Montaj Dübeli, ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunulmakta olan ürünümüz değişik ebatlarda ve fiyat aralığındadır. Firmamız tarafından gerekilen yerlerde indirimler de uygulanarak müşterilerin maddi durumuna ayak uydurmaktadır. Roket dübel, herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi müşteriye gönderilmektedir bu şekilde müşterilerimizde mağdur olmamış ve mutlu olmaktadırlar.