Filtreler

Marka

Model

FİYAT ARALIĞI


0 TL
600 TL

   
13 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 13 , Toplam 13

Freze Bıçak Çeşitleri

Freze Bıçak Çeşitleri, genellikle tercih edilmesi ahşapta oyma, delme ve şekil verme gibi durumlarda kullanılmaktadır. Oldukça işe yarar olan bir ürün kullanılması oldukça kolaydır ve frize ye takılarak kullanım sağlamaktadır. Bu sayede daha hızlı bir iş imkanı sunmaktadır. Genelde ürünün uç kısımları sivri olarak üretilmiştir nedeni ise mobilya, ahşap ve benzeri ürünleri daha kolay delmesi amaçlanmıştır. Çapları ve görevleri farklı olan bıçak türleri vardır. Doğru bir seçim ile işlerinizi daha kolay bir duruma gelmiştir.

Pah Bıçağı, son derece kaliteli olan bu ürün darbelere ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklı olarak imal edilip kalite kontrolden geçerek paketlenmiş bir halde müşterilerimize sunulmaktadır. Metalden imal edilen bu ürünler oldukça sağlamdır ve dayanıklıdır. Dış etkilere ve hava koşullarına oldukça dayanıklıdır. Bu ürünü şarjlı ve elektrikli olarak kullanmak daha kolay bir duruma gelmektedir. Freze ucu, Tek olarak satılmakta olan ürünün yanı sıra set olarak da satılmakta olan bu ürün kullanıcılar tarafından daha kolay bir duruma gelmiştir. Menteşe bıçakları, Ağız kısmı bazı ürünlerde elmas olarak üretilmiştir ve delme, şekil verme olayı daha kolay bir duruma gelmiştir. Tepesinde bulunan bilye sayesinde sizin için kullanımı daha kolay bir duruma getirmiştir.

Makine Bıçakları, ekonomik fiyatlarla müşterilerimizin dikkatini çekmekte ve mutlu etmelerini amaçlamaktadır. Gerekilen yerde indirim imkanı sunarak müşterileri mutlu etmektedir. Firmamız müşterilerin yanında olduğunu belirtmektedir. Ayrıca ürününe oldukça güvenen firmamız çıkması olası olan herhangi bir aksilikte ürünün geri iadesi ve bazı işlemlerden sonra ürünün yenisi ile değişimi yapılmaktadır. Bu nedenle müşteriler mağdur durumda olmamaktadır.