Filtreler

Marka

Ebat

FİYAT ARALIĞI


41 TL
41.5 TL

   
1 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 1 , Toplam 1

HAVŞA YERİ AÇMA BIÇAĞI

Havşa Yeri Açma Bıçağı, vidalama işlemi yapmadan önceden vidanın ahşaba daha kolay monte edilmesini sağlayan ve yüzeylerde pürüz gibi kötü görüntüye sahip yerlerin düzeltilmesinde etkili bir ürün olarak müşterilere sunulmaktadır. Oldukça kaliteli olan bu ürün müşterilere daha kolay kullanmaları için oldukça yardımcı olmaktadır. Ayrıca vidanın baş kısmına ahşapta büyük bir delik açarak kapanması ve pürüz gidermesine yardımcı olmaktadır. Ürünün delme ucu monte edilme sistemidir.

Vida Delme Bıçağı, son derece kaliteli olan bu ürün metalden imal edilmiştir. Darbelere ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklı ve güçlü olan bu ürün size son derece kaliteli iş imkanı sağlamaktadır. Hava koşullarına oldukça dayanıklı olan bu ürün zor koşullarda etkili işler imkanı sunmaktadır. Su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi sonucunda yüzeyinde ve kesici bölgesinde hiçbir sıkıntı ile karşılaşmazsınız. 1. Sınıf kalitede olan bu ürün uzun yıllar kullanım imkanı sağlamaktadır. Ömrü uzun olarak kullanılmaktadır. Uygulanan yüzeyde vidanın kötü görünümünü kapatmaktadır. Freze ucu, yardımı ile kolaylıkla kullanılan bu ürün müşterimize yardımcı olmaktadır. İstediğiniz zaman başlığı değiştirebilirsiniz değiştirme olayı oldukça kolay çıkarılıp takılma şansı tanımaktadır.

Freze Bıçakları, ekonomik ve uygun fiyatlarla müşterilerimizin yanında olan firmamız müşterileri mutlu etmeyi amaçlamaktadır. Gerekilen yerde indirim imkanı da sunmakta olan firmamız kaliteli ürünleri ile müşterilere hizmet vermektedir. Firmamız müşterilerin yanında olduğunu belirtmek amaçlı ve ürününe güvendiğinden dolayı herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi ve değişimi sağlanmaktadır bu şekilde müşteri mağdur bir durumda olmamaktadır.