Filtreler

Marka

Ebat

FİYAT ARALIĞI


60 TL
67 TL

   
3 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 3 , Toplam 3

MOTİF BIÇAKLAR

Motif Bıçaklar, ahşaplarda delme ve şekil vermeye yarayan oldukça da işe yarayan bir üründür. Kullanımı oldukça kolay kullanım sırasında elin hiçbir bölgesini tahrik etmez ve yaralamaz.  Freze makinesine takılarak işlem görmektedir. Freze sayesinde daha kızlı bir delme işlemi yapmaktadır yanı sıra şekil verme gücü da artığından dolayı ahşap kenarlarına hızlı bir şekil verme olanağı sağlamaktadır. Birçok işlemi kısa sürede yapmaktadır. Farklı birçok uç ile değişik desen vermede kullanılmaktadır. Bu sayede değişik modellerde şık desenler üretmiş olacaksınız.

Desen Bıçakları,  genellikle ham maddesi metal ile imal edildiğinden dolayı çizilmeye ve darbelere karşı oldukça dayanıklı olmaktadır. Hava koşullarına karşı oldukça dayanıklı olmasıyla bilinmektedir. Su ve sıvı gibi maddeler ile temas etse bile üründe hiçbir sıkıntı olmamaktadır ve paslanma gibi kötü durumlar yaşanmamaktadır. Yüzeyinde sıkıntı yaratmamaktadır ve kesmesi oldukça güçlüdür. Gün geçtikçe kesme gücü zayıflamaz ve ilk gündeki gibi keskin haline devam etmektedir. Ucu elmas olup kesme gücüne katkı sağlayarak daha güçlü bir duruma getirmektedir. Ayrıca tepe kısmında bulunan bilye sayesinde kullanımı daha kolay bir duruma gelmektedir. Ucu sivri üretildiğinden dolayı delme ve desen verme olanağı daha yüksek bir potansiyele çıkmaktadır.

Ahşap Bıçakları, ekonomik fiyatlarla müşterilerimizin dikkatini çekmekte ve mutlu etmelerini amaçlamaktadır. Gerekilen yerde indirim imkanı sunarak müşterileri mutlu etmektedir. Firmamız müşterilerin yanında olduğunu belirtmektedir. Ayrıca ürününe oldukça güvenen firmamız çıkması olası olan herhangi bir aksilikte ürünün geri iadesi ve bazı işlemlerden sonra ürünün yenisi ile değişimi yapılmaktadır. Bu nedenle müşteriler mağdur durumda olmamaktadır.