Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


75 TL
200 TL

   
7 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 7 , Toplam 7

Menteşe Yeri Açma Bıçağı

Menteşe yeri Açma Bıçağı, genellikle banyo dolaplarında, vestiyerde, çekmecelerde ve bütün menteşe kullanılan yerde kullanılmaktadır. Menteşenin yerini açmak ve sabit bir şekilde koyulmasına yarayan menteşeyi daha kullanışlı hale getiren bir üründür. Açtığı delik sayesinde menteşenin zarar görmesini engellemiş olmaktadır. Menteşenin daha şık durmasını sağlamaktadır. Menteşeyi tam bir şekilde kurarak pürüzleri ortadan kaldırmaktadır ve bu sayede ahşapta görülen kötü görüntüyü yok etmektedir. Bu ürünü şarjlı veya elektrikli bir şekilde kullanabilirsiniz bu şekilde kullanmak müşterilerin için daha kolay bir yoldur.

Freze Bıçağı, son derece kaliteli ürünler ile imal edilmekte olan bu ürün darbelere ve çizilmeye oldukça dayanıklı olarak üretilmiş olup müşterilere sunulmaktadır. Ağız kısmı elmas bir şekilde olmasıyla kesilme işleminin gücünü artırarak daha kolay bir kesim imkanı sunmaktadır. Uç kısmı sivri olarak imal edildiğinden dolayı delme gücü artarak daha kolay bir delme işlemi sunmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf yapıp birçok işi kısa sürede yapmanızı sağlamaktadır. Farklı genişlikte delik ölçüleri bulunmaktadır ve doğru bir seçim ile daha kolay delme işlemi yapılmaktadır. Kullanıldıkça yıpranan kesici bölgesi gün geçtikçe ve kullanıldıkça ilk gündeki gibi keskin halini yitirmektedir. Menteşe yeri açma, eski haline getirmek için elmas ağzını bilete ile bilenerek ilk gündeki keskin halini alacak ve yarım kalan işinizi daha hızlı ve kolay yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Bıçaklar, ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunulmakta olan bu ürün sağlamlık ve dayanıklı olup müşterilerinde dikkatini çekmektedir. Gerekilen yerde indirim imkanları sunan firmamız müşterilerin maddi durumunu da göz önüne almaktadır. Müşterilerin yanında olan firmamız ürününe de son derece güvenmektedir. Farklı fiyat aralığı sunarak müşterilerimizin seçme şansı tanımaktadır. Herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi yapılarak gerekli işlemlerden sonra ürün yenisi ile değiş yapılmaktadır ve mağdur durumda bırakılmamıştır.