Filtreler

FİYAT ARALIĞI


2 TL
10 TL

   
9 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 9 , Toplam 9

İŞ GÜVENLİK MALZEMELERİ

Baret, gündelik yaşamda işlerde çalışma gösterirken her işin bir zorluk derecesi vardır ve işlerin tehlikesi bulunmaktadır. Bu yüzden kullanıcılar bu güvenlik malzemelerini kullanması mecburdur. Kullanılmaması taktirde müşterilerimizin iş esnasında yaralanmalarına ve ciddi hasarlar almasına neden olmaktadır. Birçok zor ve tehlikeli işleri daha kolay ve zararsız bir duruma getirmektedir. Birçok koruyucu malzemeleri ve farklı modelleri bulunmaktadır. Kullanma amacı faklı olan bu ürünler sayesinde doğru bir seçim yaparak kendinizi daha güvenilir bir duruma gelmektedir.

Toz Maskesi, 1. Sınıf kalitede üretilen bu ürünler kullanma süreleri oldukça uzun ve ömrü uzun olarak tasarlanmış olup müşterilere daha güvenli ve ekonomik alanlar sunmaktadır. Oldukça kaliteli olan bu ürünler insan sağlığını korumakta ve ters bir işlev sunmamaktadır. Son derece kaliteli üretilmiş olan bu ürün darbelere ve çizilmeye karşı oldukça dirençlidir ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi söz konusunda üründe hiçbir yan etki olmamaktadır. Kullanım amaçları farkı ama amaçları aynı olan bu ürünler insan sağlığını korumak amacı üretilmiştir. Sağlık kontrollerinden geçip onay aldıktan sonra müşterilerimize paketlenmiş bir halde gönderilmektedir. Eldiven ve benzeri ürünler elimizi diğer dış etkilerden korumak için üretilmiş ve oldukça başarılı bir üründür. Baret baş kısmımıza takılan ve plastik olma edeni ile hafif olan bir üründür baş kısmımızı diğer yabancı maddelerden korumaktadır. Toz maskesi nefes alıp verme sonucunda vücudumuza giren toz zerreciklerini önlemek amacı üretilmiştir. Bu nedenle de vücudumuzu korumaya yöneliktir. Çapak gözlüğü kalın olmakta ve kaynak esnasında göze yabancı maddelerin kaçmasını engellemektedir. Gözün zarar görmemesini sağlayan en kullanışlı üründür. Kullanım esnasında gözü rahatsız etmez ve kolay bir işlev sunmaktadır.

İş güvenlik ürünleri, ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunulmakta olup değişebilen ve farklı modellerde ürün seçenekleri de bulunmaktadır. Gerekilen yerde firmamız özel indirimler yaparak müşterileri tatmin etmektedir. Herhangi bir aksilik esnasında ürünün geri iadesi yapılmaktadır ve gerekli işlemlerden sonra müşterilere yeni ürün iadesi yapılmaktadır. Bu şekilde müşterileri mağdur bir durumda olmamalarını sağlamaktadır. Firmamız müşterilerin yanında olduğunu bu şekil kanıtlamaktadır ve ürününe de son derece güvenmektedir.