Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


0 TL
60 TL

   
43 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 43

KAPI MALZEMELERİ

Kapı Malzemeleri, genellikle evlerde ve iş yerlerinde kullanılmakta olan bu ürün kaplı olan her yerde kullanılması mümkün olan bir üründür. Kapıların kapandığında kötü sez çıkmasını önleyerek sesiz bir ortam sunmaktadır. Ses kirliliğini önleyen etkili bir ürün olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Tırnaklı ve yapışkan olmak üzere iki türü bulunmaktadır. Oldukça kolay monta edilmesi ile müşterilerimize kolaylık sunmaktadır. Tüm kapılara uyar bir şekilde imal edilmiş ve birçok renk çeşit i bulunarak müşterilerin ihtiyacına göre tasarlanmıştır.

Kapı Fitili, 1. Sınıf kalitede üretilen bu ürün sesiz bir ortam sunmaktadır. Temizlemesi oldukça kolay olan bu ürün nemli veya kuru bir bez yardımı ile zorluk çekmeden kolay bir temizleme şansı sunmaktadır. Uzun yıllar kullanım imkanın sunmaktadır. Ömrü uzun olmaktadır. Bu sayede tasarruflu bir duruma gelmektedir. Yalıtım olarak da kapılarda kullanılan bu ürün birçok faydalı imkan sunmaktadır. Ürünün ham maddesi plastik olmasıyla birlikte daha kullanışlı bir duruma gelmiştir. Esnekliği sayesinde darbelere ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklı olarak imal edilmiştir. Uzun yıllar kullanılsa bile üzerinde kir tutmaz ve kötü görüntüyü yok etmektedir.

Kasa sürgüsü, ekonomik fiyatlar ile müşterilerimizin dikkatini çekmekte olan üründür. Firmamız ürünün kalite kontrol aşamasından geçtikten sonra müşterilerimize satışa hazır bir durumda göndermektedir. Gerekilen yerde indirim imkanları da sunmaktadır. Firmamız müşterilerin yanında ve ürününe son derece güvendiğinden dolayı herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile müşterilerimizi mağdur bir durumda bırakmamaktadır.