Filtreler

FİYAT ARALIĞI


0.5 TL
3 TL

   
10 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 10 , Toplam 10

Kapı Fitili

Kapı Fitili, her evlerde yer alan bu ürün müşterilerin rahat ve konforlu yaşamlarını sunmasında yardımcı olmaktadır. Ayrıca şık görünümleri ile kapı ve pencerelerde kötü görüntüyü engellemektedir. Değişebilen renk çeşitleri ile müşterilerin zevkine hakim kılmaktadır. Kolaylıkla kapıya monta edilmekte olan bu ürün kullanıcılar tarafından da zorluk yaşatmaz. Ses ve birçok kötü gürültüleri engellemek amacı sıklıkla kapı kasalarında kullanılmaktadır.

Kapı Kasa Fitili, birinci sınıf bir plastikten üretilen bu ürün uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Son derece kaliteli bir ürün olduğundan dolayı kullanım sırasında hiçbir aksilik ve sıkıntı ile karşılaşılmamaktadır. Kapı kasasına kanal açılarak monta edilmektedir. Monta edilmesi sırasında herhangi bir aksilik çıkmamaktadır. Değişebilen renk çeşitleri kahve, krem, beyaz şekilde raflarımızda yer almaktadır. Ortalama bir kapıya 5 metre kullanılmaktadır. Kapı fitil çeşitleri Tırnaklı şekilde kullanıcıya ulaşmaktadır. Bu sayede monta edilmesi daha kolay bir vaziyet almaktadır. Kapı ve pencere yapışkanlı da bulunmakta olan bu ürün birçok farklı modeli ile müşterilere sunulmaktadır. Beyaz kapı fitili Nemli ve ya kuru bir bez yardımı ile daha kolay bir temizlenme seçeneği sunmaktadır. Su ve sıvılara karşı oldukça dayanıklı olarak imal edilmiştir.

Kasa Fitili, Ekonomik fiyat aralıkları ile müşterilerimize sunulmaktadır. Gerekilen yerlerde indirim imkanları sunmakta olan firmamız müşterilerin maddi durumunu göz önünde bulunmaktadır. Kullanım sırasında çıkabilen herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi alınmaktadır ve gerekilen işlemlerden sonra ürünün yeni ile iade yapılmaktadır. Bu sayede müşterileri mağdur bir durumda koymamaktadır.