Filtreler

FİYAT ARALIĞI


5 TL
6.5 TL

   
3 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 3 , Toplam 3

Kapı Peteği

Kapı peteği, Müşterilerin kapılarını daha dayanıklı hale getirmesinde yardımcı olmasıyla müşteriler tarafından kullanılmaktadır. Kağıt olduğu için oldukça hafiftir ve kolay taşınabilmektedir. Hafif bir maddeden imal edilmiş olan bu ürün montajı oldukça kolay ve zahmetsiz bir duruma getirmektedir. Kapıların içine koyulan ve kapı doldurmaya yarayan önemli bir üründür. Farklı fiyatlarda ve boyutlarda müşterilerin isteği ve arzusu nedeni ile üretilmiştir. Daha çok kapıcıların tavsiye ettiği ve kullandığı bir ürün olarak satışa sunulmaktadır.

Kapı iç petekleri, kaliteli bir kağıttan üretildiği iççin müşterilerimizin daha uzun yıllar kullanım sağlamalarını amaçlamak amacı üretilmiştir ve uzun ömürlü olarak kullanılmaktadır. Su ile temas etiği anda üründe hasarlar meydana gelmektedir bu nedenle ürünü su ve benzeri sıvılardan uzak tutulmasında yarar vardır. Dolgu amaçlı kullanılan bu ürün müşterilerimize yardımcı olmakta ve daha kolay bir kullanım sağlamaktadır. Kapıları koruma amacı olan bu ürün kapının iç kısmında dolgu amaçlı kullanılmaktadır. Kağıt olmasıyla geri dönüşümü kolaydır. Kapıcıların sıklıkla kullandığı ve tavsiye etiği bir ürün olmasıyla raflarımızda yer almaktadır.

Kağıt Kapı Peteği, ekonomik fiyatlarla ve değişebilen ebatlar la müşterilerimize sunulmakta olan bir üründür. Gerekilen yerde indirim imkanları da sunmakta olan firmamız müşterilerin yanında olduğunu belirtmektedir. Müşterilerin maddi durumunu göz önünde bulundurarak fiyat aralığı sunmaktadır. Herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi yapılmakta ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile değişim yapmaktadır bu sayede müşterileri mağdur bir duruma koymamaktadır.